OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Brutalne pobicie w pustostanie

Dwóch sprawców pobicia mężczyzny, do którego doszło w jednym z ostrowskich pustostanów, zatrzymała ostrowska policja. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za pobicie grozi im do 3 lat więzienia.

+

Do pobicia doszło 8 listopada na terenie jednego z opuszczonych budynków w Ostrowie Wielkopolskim. W nocy z soboty na niedzielę, między mieszkańcami pustostanu doszło do słownych nieporozumień. W wyniku sprzeczki jedna z lokatorek została wyrzucona z zajmowanego pomieszczenia.

W niedzielę, około godziny 8:30 w towarzystwie dwóch mężczyzn, kobieta pojawiła się z powrotem w swoim dawnym lokum. Mężczyźni z którymi przyszła od początku zachowywali się agresywnie. W pewnym momencie, na miejscu pojawił się również konkubent kobiety, który wcześniej wyrzucił kobietę z zajmowanego przez siebie lokalu.

Mężczyzna został zaatakowany przez jednego z kolegów swojej konkubiny przez co upadł na podłogę. Napastnicy bili go i kopali po całym ciele. W wyniku wielokrotnych uderzeń pokrzywdzony stracił przytomność. Ostatecznie, dwóch mężczyzn wraz z kobietą oddaliło się z budynku pozostawiając w nim nieprzytomnego mężczyznę.

Pomocy pokrzywdzonemu udzielił inny mieszkaniec pustostanu, który wezwał na miejsce policję i pogotowie ratunkowe. Okazało się, że w wyniku pobicia pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń i musi pozostać pod obserwacją lekarzy.

Działania mundurowych doprowadziły do zatrzymania sprawców pobicia jeszcze tego samego dnia. Policjanci znaleźli przy jednym z nich zakrwawione ubranie, które miał na sobie podczas pobicia. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im do 3 lat więzienia. Wobec obu prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się oraz komunikowania z pokrzywdzonym.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SKate
odpowiada  Były student
5 lat temu

Uczelnia jest dalej Panie Absolwencie ….

Były student
5 lat temu

Na tym zdjęciu to budynek najlepszej w województwie ostrowskiej wyższej uczelni, a nie żaden pustostan, no chyba, że coś się zmieniło?

Kopara
5 lat temu

Niby nie kopie się leżącego, ale kiedy go kopać?

Elza
5 lat temu

Tylko niech najpierw cwaniaczki zarobią na swoje utrzymanie .

heh
5 lat temu

mogli się pozabijać, byłoby mniej patologii choć to i tak tylko kropla w morzu

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x