Darmowe przejazdy komunikacją miejską

Udostępnij
Tweet

W Urzędzie Miejskim odbyła się dziś XIII Sesja Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas sesji Rada Miejska podjęła uchwałę o darmowych przejazdach komunikacją miejską w dniu Wszystkich Świętych.

+

W Dniu Wszystkich Świętych każdy uczestnik ruchu drogowego musi liczyć się z faktem, że tego dnia występować mogą duże utrudnienia w ruchu. Listopadowa aura i świąteczna zaduma mogą być powodem wielu zdarzeń drogowych. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i wzmożoną czujność!

Celem zminimalizowania ryzyka wystąpienia zdarzeń z udziałem kierujących, a także zmniejszenia utrudnień w ruchu drogowym Rada Miejska Ostrowa Wielkopolskiego podjęła dziś uchwałę o darmowych przejazdach komunikacją miejską w Dniu Wszystkich Świętych. Być może przyczyni się to u wielu osób, do decyzji o zmianie środka transportu.

Największych utrudnień w ruchu pojazdów i pieszych spodziewać się można w rejonach dwóch największych ostrowskich cmentarzy przy ul. Limanowskiego i przy ul. Bema. Wszystkim kierowcom oraz pieszym przypominamy, że na większości skrzyżowań, przejść dla pieszych i na parkingach kierować będą ruchem policjanci, do których poleceń należy się bezwzględnie stosować.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
suzuki
8 lat temu

Za przejazdy darmowe zapłacą podatnicy ,uwaga przejazdy darmowe obowiązują tylko na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego.Jadąc na prowincję trzeba niestety już płacić.

ola
8 lat temu

Oby tylko ludzie skorzystali z tych autobusów.Jeżeli jak co roku będą wozić powietrze, to okaże sie ,ze nie można ludziom robić dobrze.

POLAK
odpowiada  ola
8 lat temu

Ty chyba kobieto nigdy nie jechałaś autobusem dodatkowym na cmentarz we Wszystkich Świętych. Wejść się nie da do autobusu więc nie wiem gdzie to powietrze jest wożone. Chyba w Twoim samochodzie.

ola
odpowiada  POLAK
8 lat temu

Jeżdżę co roku i wiem co mówię. Samochód w tym dniu zostawiam w garażu.

turysta
8 lat temu

Są miasta w Polsce gdzie komunikacja miejska jest darmowa.

Zjednoczony z lewicą "Zlewowiec"
8 lat temu

Nazywanie Dnia Zmarłych Świętem Wszystkich Świętych jest dla mnie obraźliwe i rani moje uczucia.

rot63
8 lat temu

Widzę że dla zasady każda decyzja na nie. Brawo dla Rady Miasta ,wreszcie mądra decyzja która pomoże w przemieszczaniu się pomiędzy cmentarzami.

Zyg Zag
8 lat temu

To kierowcy będą w tym dniu pracowali za Bóg zapłać? Nie bo za te darmowe przejazdy zapłacę Ja, Pan, Pani czyli my wszyscy. Nic niema za darmo za wszystko trzeba zapłacić.

arci
odpowiada  Zyg Zag
8 lat temu

Zrób kilka przejazdów 1 listopada liniami MZK i będziesz usatysfakcjonowany,,, że nie musisz płacić!

WAWA
odpowiada  Zyg Zag
8 lat temu

To jedź autem i stój w korkach. Typowo polskie myślenie.

Ania
8 lat temu

Wielka afera, a może radni przegłosują bezpłatne autobusy przez cały rok? To byłaby sensacja!!!

jach
odpowiada  Ania
8 lat temu

Nie ma niczego za darmo.

12
0
Napisz co o tym sądziszx