Cmentarny agresor zaatakował policjantów. Co zrobi proboszcz?

Udostępnij
Tweet

Kolejne skandaliczne wydarzenia z udziałem zarządcy cmentarza przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim! Tym razem mężczyzna wraz ze swoim synem zaatakował funkcjonariuszy policji.

+

Wydarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w pobliżu ulic Majdan i Kopernika. Cała awantura rozpoczęła się od interwencji policji, która przyjechała do nietrzeźwego mężczyzny. Wtedy do gry wkroczyli zarządca cmentarza i jego agresywny syn.

Teraz zarządca cmentarza i jego syn muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Warto powiedzieć, że nie jest to pierwszy akt agresji z udziałem zarządcy cmentarza przy ulicy Limanowskiego. Wcześniej mężczyzna wraz ze swoim synem zaatakował naszą redakcję podczas przygotowywania jednego z materiałów. Sprawa miała finał w sądzie i potwierdziła jego winę. To jednak nie koniec.

Do naszej redakcji cały czas napływają skargi, które dotyczą opłat, które dotyczą pobieranych opłat przy okazji odbywających się pogrzebów. Mieszkańcy Ostrowa twierdzą, że nie na wszystkie usługi wystawiane są rachunki. O całej sprawie poinformowaliśmy proboszcza ostrowskiej konkatedry, który uważnie przygląda się zachowaniu mężczyzny i zapewnia, że konkretne decyzje podejmie w październiku. Oby były to zdecydowane kroki, bo jednym z ostrowskich cmentarzy zarządza człowiek, który nie jest godny, by przebywać dłużej w takim miejscu.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/09/cmentarny-agresor2015.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/09/cmentarny-agresor2015sd.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/09/cmentarny-agresor.jpg” ads=”no”]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
smiech na sali
8 lat temu

no pewnie obron pijoczka traktowanego gazem to zaraz jeszcze w dziub ci daja bo tak jest bo takim nie mozna nic powiedziec ale zycie ….synek obronil tate no ale tego to jvz nikt nie napisze bo poco

sąsiad
8 lat temu

niestety nic dobrego nie da się powiedzieć o tych dwóch ćwokach

xxx
8 lat temu

DO HARCERKI :!!!Co z tego że gra na automatach?
Każdy robi ze swoją kasą co chce.
zazdrościsz ?
SAMA ZAGRAJ !!!!!!

heh
8 lat temu

najwyraźniej na tym osiedlu mieszkają sami tradycjonaliści „mamy tradycje ***** policje” a proboszcz powinien wymierzyć solidną pokutę przy konfesjonale

Kolega
8 lat temu

alkohol jest straszny !!!

macari
8 lat temu

Za okazany brak szacunku do przedmiotu kultu religijnego jakim jest Krzyż z wizerunkiem Jezusa taki człowiek nie powinien „pracować” na cmentarzu Kościoła Rzymsko-Katolickiego to świadczy o profanacji.

18
0
Napisz co o tym sądziszx