Przechwycili pół kilograma amfetaminy

Blisko tysiąc porcji amfetaminy nie trafi na rynek. Zatrzymany został 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Za posiadanie narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia.

+

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły na zatrzymanie w miniony piątek, 18 września br. 25-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego.

Policjanci zatrzymali samochód, którym jechał 25-latek na terenie jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie młodego mężczyzny ponad pół kilograma amfetaminy. Narkotyki przewożone były w woreczku foliowym. Pobrana do badań próbka potwierdziła, że przewożona substancja to amfetamina.

Następne zakazane środki, policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania 25-latka. Tym razem w ich ręce wpadło blisko 200 gramów amfetaminy. Ponadto w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli wagę oraz skuter pochodzący z kradzieży na terenie Niemiec.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 700 gramów tego narkotyku. Mundurowi szacują, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonej amfetaminy, może wynosić ok 30 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut udzielania i posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rychu
8 lat temu

Tępić ćpunów i ścierwa które tym gównem handlują

gutek
8 lat temu

Debil?

???
8 lat temu

jeśli w miniony piątek- to zrozumiale, że bieżącego roku…

3
0
Napisz co o tym sądziszx