OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wpadł diler marihuany

Blisko 50 gramów marihuany ujawnili i zabezpieczyli policjanci ostrowskiej komendy. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał i uprawiał konopie indyjskie na terenie kompleksu leśnego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara 3 lat więzienia.

+

Ostrowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w ostatnim czasie kilka osób posiadających zakazane substancje. Dzięki prowadzonym działaniom, kryminalni w poniedziałkowy wieczór, 14 września br. zatrzymali na ul. Bojanowskiego w Ostrowie Wlkp. 26-latka. Posiadał on przy sobie ponad 40 gramów marihuany.

Mundurowi przeszukali również mieszkanie zatrzymanego. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli kolejny woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Narkotyki były schowane w szafie 26-latka. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów suszu marihuany.

Ponadto funkcjonariusze ustalili, że od lipca do sierpnia tego roku 26- latek na terenie kompleksu leśnego w powiecie ostrowskim uprawiał dwa krzewy marihuany.

Zatrzymany mężczyzna to 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Trafił on do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi oraz posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
eeee
5 lat temu

ktos tu musi sprzedawac wiare nie ma uja

Taka prawda
5 lat temu

za prowadzenie samochodu w stanie upojenia alkoholowego grozi kara do 10 lat jednak to bzdura bo jeżdżą dalej , za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do trzech lat czyli według tego prawa nic im nie grozi … nie rozumiem co się dzieje w tych sądach jeśli ja tak wykonywał bym swoja pracę dawno bym ją stracił .

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x