OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pił w MZK, a wcześniej w MZO

Wraca temat pijanego kierowcy, który prowadził w miejscowości Ligota w gminie Raszków autobus MZK. Mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

+

Kierowca stracił pracę, ale jak się okazuje nie był to jego pierwszy raz. Wcześniej pracował bowiem w MZO, skąd został dyscyplinarnie zwolniony również za jazdę pod wpływem alkoholu.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/08/mzk-pijany-dwa.mp4″ width=”1280″ height=”720″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2014/08/mzk.jpg”]

 

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BM
6 lat temu

Ten kierowca pierwszy raz miał zabrane prawo jazdy jak był w wojsku, to jego trzeci raz.

YZ
6 lat temu

Przypadek pijanego kierowcy MZK jest tak samo odosobniony jak rozbicie głowy siekierą 10 letniej dziewczynce w Kamiennej Górze a jak masz mokro w gaciach koleżanki x to może poproś kogoś żeby ci komin przeczyścił.

X
6 lat temu

I jak tu sie nie bać wsiadac do autobusów! To nie jest pierwszy przypadek pijanego kierowcy autobusu ! Troche wyobrazni ! Czlowiek mogl zabic nie tylko siebie . Moim zdaniem policja lub wyznaczone przez nich służby powinny podnosić dupy znacznie wczesniej i kazdego kierowce sprawdzic alkomatem zanim wyruszy w trase ! Z niektorymi az strach jezdzic . Zapierdalaja po drodze a jak zbliza sie zakret to ostro hamuja i o maly wlos co autobusu nie przepraca na bok . Sama jezdze autobusami na codzien i nie raz mialam pełno w gaciach . Pozdrawiam

oburzona
odpowiada  am
6 lat temu

Co znaczy dajcie spokój? Takie zachowanie należy piętnować !! Wcale się nie cieszę z tego, że pił ale z tego, że nie pozwolono mu jechać dalej..

Józek
6 lat temu

Wyskakują jakieś dziwne napisy A film znika

am
6 lat temu

Dajcie człowiekowi spokój, może tak spójrzcie na swoje życiowe błędy!!!! No ale w Polsce każdy się cieszy tylko z czyjegoś nieszczęścia, ale jak już zajrzy do niego , to wtedy zrozumie………….

ostrow24.tv
odpowiada  Józek
6 lat temu

Kiedy Pan na niego klika, co się dzieje dalej?

Józek
6 lat temu

Samsung Galaxy Core. Widzę film z wideo relacja Ale nie idzie Co uruchomić. Nie tylko w tym artykule tak jest ale w każdym. Pozdrawiam

do aaaaaa
odpowiada  aaaaaaa
6 lat temu

W jakim języku jest to napisane ? Lekcje j.polskiego to chyba nie był ulubiony czas w szkole.

kur..
6 lat temu

No nic nie idzie obejrzeć! ! Galaxy s4! !!!

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x