Szukają konwojenta, zatrzymują niewinnych

Udostępnij
Tweet

Równo miesiąc temu doszło do kradzieży 8 milionów złotych przez konwojenta, który posługiwał się fałszywą tożsamością. Policjanci dopiero po miesiącu publikują wizerunek sprawcy, w między czasie zatrzymując niewinną osobę…

+

W podpoznańskim Swarzędzu. Dwóch konwojentów weszło do banku, a trzeci niespodziewanie odjechał samochodem. Wkrótce potem porzucone auto znaleziono. Konwojent i pieniądze z samochodu zniknęły. Według szacunków było to prawie 8 mln złotych.

Mężczyzna ma ogolona głowę i charakterystyczny zarost – długa brodę. Możliwe jest, że po kradzieży pieniędzy, po 10 lipca mężczyzna mógł zmienić wygląd.

Z informacji posiadanych przez policjantów wynika, że podejrzany w ostatnich trzech miesiącach mógł wynajmować mieszkania w Łodzi i Poznaniu. Jest także prawdopodobne, że mógł kupować samochód.

Dwa dni temu TVP Info poinformowało o aresztowaniu mężczyzny, który był trochę podobny do poszukiwanego. Mężczyznę „odwiedzili” antyterroryści, nastraszyli całą rodzinę, wyprowadzili przypadkową osobę skutą kajdankami, a wszystko to na oczach sąsiadów. Gdy zorientowali się, że doszło do pomyłki, zaproponowali podwiezienie na dworze… Szczegóły tutaj:

http://www.tvp.info/21132350/antyterrorysci-skuli-i-wywiezli-niewinnego-czlowieka-pomylili-go-z-konwojentem-ktory-ukradl-8-mln-zl

konwojent

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gazda
8 lat temu

Wygląda jak Bogdan Pęk senator PIS co spał nachlany na podłodze w hotelu

klosp
8 lat temu

Wygląda ja Walter White 😉

konwojent
8 lat temu

przecież to Rumcajs ukradł hajs uciekł do lasu hhahahaha….a później brodę zgolił.

16
0
Napisz co o tym sądziszx