Motocyklista chciał uciec policji (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Brakiem rozumu wykazał się 22-letni ostrowianin, który jeździł po mieście na tzw. ścigaczu. Gdy na Alei Słowackiego zobaczył policjantów przymierzających się do skontrolowania go, postanowił im uciec. Sęk w tym, że po chwili wpadł w poślizg. Tym samym nierozpoczęty pościg szybko się zakończył.

+

Do poszkodowanego motocyklisty wezwano pogotowie ratunkowe. Nie stwierdzono jednak u niego obrażeń.

aktualizacja:

Podczas jego kontroli okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Jego uprawnienia zostały cofnięte w 2013 r. na podstawie decyzji wydanej przez Starostę Ostrowskiego. 21-letni mężczyzna kierując bez uprawnień popełnił przestępstwo, za które może grozić 2 lata więzienia.

Natomiast wczoraj w trakcie policyjnej kontroli okazało się, że 35-kierowca motocykla nie posiada prawa jazdy. Wyrokiem sądu orzeczony miał czynny zakaz kierowania pojazdami. 35-letni mężczyzna został zatrzymany i postawiono mu zarzut nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Za czyn ten grozi kara do 3 lat więzienia. 21 i 35- latek byli trzeźwi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar w świniarni
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
smerf4
8 lat temu

Zobaczcie jak tego motocyklistę potraktowano

patrz w lusterka motocykle są wszędzie
8 lat temu
MS86
8 lat temu

ach nie czaje tego … czy sami ostrowscy motocykliści z uprawnieniami nie potrafią likwidować ciemnogród ze swoich szeregów ?? Był bum na odpicowane auta teraz na motory za rok może elektryczne rowery ..

NO RESPECT
8 lat temu

Są kibice i pseudokibice, są motocykliści i pseudomotocykliści.

Sandra
8 lat temu

Naprawdę koszmar

heh
8 lat temu

stary motocykl z dosyć dużą pojemnością, dosyć ciężki. ktoś ewidentnie przecenił swoje możliwości. dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś miał prawo jazdy czy nie ale liczy się co umie. żeby dobrze jeździć trzeba znać trochę teorii i dużo jeździć najlepiej zaczynając od mniejszej pojemności np.250cc a jeśli ktoś ledwie ruszy ostrzej niż zazwyczaj i wpada w poślizg którego nie jest w stanie opanować dla mnie jest kompletnym amatorem nie ważne czy ma prawo jazdy czy nie. obecnie szkolenie na prawo jazdy kat. A znacznie się poprawiło i daje jakieś tam podstawowe wyobrażenie tego co powinno się umieć jeżdżąc na motocyklu. jak widzę w mieście motocyklistę który rozpędza się dla popisówki po czym sytuacja na jezdni zmusza go do gwałtownego hamowania a on blokuje tylne koło i jedzie dalej prawie w ogóle nie wytracając prędkości to tylko mam nadzieję że zanim zrobi sobie krzywdę przeczyta jakąś dobrą książkę motocyklową gdzie znajdzie informację na temat tego jak powinien hamować, polecam „motocyklista doskonały”. motocykle są świetne, nie każe nikomu jeździć 50 ale zanim rozwiniemy większe prędkości wypada chociaż znać podstawy z w/w książki- to takie minimum

Realista
8 lat temu

Pan redaktor pisząc artykuł doczyta, że Policja nie może publikować wizerunku sprawcy bez zgody PROKURATORA! Jak zwykle Policja winna:D

ostrow24.tv
odpowiada  Realista
8 lat temu

Niech policja napisze, że prosili prokuratora, a ten przeciągał.

Michał
8 lat temu

Ale as 🙂

motocyklista2
8 lat temu

Nie popieram jazdy bez prawka…ale popieram jazdę na motocyklu.Nie istnieje zakaz jazdy motocyklem w nocy więc wszystko zgodnie z prawem….a od głośności są specjalne prawie kieszonkowe urządzenia więc może policja sobie kupić i sprawdzać….bo nie ukrywajmy….że nocą motocykl słychać bardziej….nawet ten z fabrycznym tłumikiem….

37
0
Napisz co o tym sądziszx