Idealna praca na wakacje – Opiekun Seniorów

[infobox type=’info’ title=’ARTYKUŁ SPONSOROWANY’]PROMEDICA[/infobox]

Szukasz zajęcia na wakacje, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 1, 2 lub 3-miesięczne kontrakty do pracy w Niemczech lub w Anglii. To idealna okazja dla osób, które znają język i chcą podreperować swój budżet.

+

Wakacje to spokojniejszy okres dla wielu nauczycieli, wykładowców i nie tylko. Przerwę wakacyjną mogą wykorzystać np. podejmując sezonową pracę. Dlatego wiele firm ma specjalne oferty właśnie dla tych osób. Na co warto zwrócić uwagę? Ważne jest oczywiście wynagrodzenie, ale także dodatkowe korzyści, np. możliwość nauki języka, wyjazd za granicę. Pod tym względem interesująco wygląda praca w charakterze opiekuna seniorów. Osób, które chciałyby podjąć się pracy w okresie wakacyjnym poszukuje Promedica24.

Praca na wakacje

Promedica24, lider w zakresie usług opiekuńczych poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech lub w Anglii w okresie wakacji. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku sprawdzamy poziom znajomości języka i doświadczenie kandydatów. Organizujemy również szkolenia i kursy języka niemieckiego, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Karolina Orzechowska, Specjalistka ds. Rekrutacji w Oddziale w Ostrowie Wielkopolskim.

Opiekunowie wyjeżdżający z firmą Promedica24 do Niemiec lub Anglii mają zapewniony transport oraz zakwaterowanie. Wyjazdy trwają 1, 2 lub 3 miesiące, w zależności od dostępności osób starających się o pracę, dzięki czemu wyjazd można dopasować do innych planów wakacyjnych.

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Pani Karolina.

CZYTAJ  Pierwszy motocyklista rozpoczął sezon od wizyty w szpitalu

Dlaczego praca w charakterze opiekuna?

Atrakcyjne wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem, dla którego osoby szukające zajęcia w wakacje powinny rozważyć pracę w charakterze opiekuna seniorów.

Ta praca oferuje liczne korzyści, dlatego każdy, kto szuka zajęcia na wakacje powinien ją wziąć pod uwagę. Na pewno jest to okazja do szlifowania znajomości języka obcego. Mieszkając w domach rodzinnych podopiecznych nasi opiekunowie mają również niepowtarzalną szansę na poznanie kultury obyczajów Niemiec czy Anglii – wymienia Karolina Orzechowska.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w charakterze opiekuna osób starszych zgłoś się do oddziału Promedica24 w Ostrowie Wielkopolskim.

OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Ul. Wrocławska 23/1a
Tel. 519 690 505
www.promedica24.pl

pro-medica

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz
8 lat temu

Wiecie co, historia jak historia, ale dzięki temu nie muszę sam utrzymywać 4 osobowej rodziny sam ! Widocznie wam się bardziej w PL poszczęściło, ja uważam, że dobrze, że jest taka możliwość wyjazdu, według waszych opinii mężczyźni też nie powinni jezdzić do Niemiec do pracy a ilu wyjeżdża ? Remontują starszym domu, porządkują ogrody i wiele innych… To co też nie powinni wracać już do PL? Bo pojechali zarobić na chleb? Oczywiście czekamy na miejsca pracy w Polsce, ale jak ich nie ma w kraju to dobrze, że są za bliską granicą ! Doceniajcie

Kombatant
odpowiada  Grzegorz
8 lat temu

powiedz to tym którzy walczyli za ten kraj bo tacy jak ty sługusy niemieckie za czasów wojny mieli swoją nazwę Vol…..cz

Historyk
8 lat temu

Niemcy wprawdzie II wojnę światową przegrały, ale plan zrobienia z Polaków taniej siły roboczej powiódł się w 100%.

suzuki
odpowiada  Historyk
8 lat temu

Ja tak po cichu myślę ,że oczywiście za jakiś czas, uczeń przerośnie mistrza i Polska będzie na topie i pójdzie strasznie i okropnie do przodu, cała nadzieja w młodych , wykształconych ,bezkompromisowych.

Wnuk AK-owca
8 lat temu

Każdy Polak który jedzie do odwiecznego wroga Polski ucierać tyłki byłym oprawcom Polaków powinien już tam pozostać do końca swoich dni.

Realista
8 lat temu

No to młodzieży! Zasuwajcie po maturze którą zdaliście dzięki darmowej nauce w Polsce i obsługujcie niemieckich seniorów, być może walczących z waszymi dziadkami spod znaku hitlerowskiego hakenkrojca. Powodzenia i radości w kraju który Polaków uznawał za podludzi.

pytanie
8 lat temu

Czy to jest informacja, czy reklama ?

22
0
Napisz co o tym sądziszx