Włamali się do domku letniskowego w Antoninie

Udostępnij
Tweet
Pięciu sprawców kradzieży z włamaniem do domku letniskowego w Antoninie zatrzymali policjanci. Do włamania doszło na początku lipca tego roku, a łupem złodziei padło mienie o wartości prawie 400 złotych. Powód włamania był banalny. Młodzi ludzie szukali miejsca na imprezę alkoholową. Teraz cała piątka odpowie za włamanie. Może im grozić 10 lat więzienia.
+

Ośrodki wypoczynkowe w sezonie letnim zapełniają się nie tylko turystami, ale również okolicznymi mieszkańcami, szukającymi wypoczynku i rozrywki w klubach dyskotekowych. Niestety rozrywka nie wszystkim dobrze służy, a w połączeniu z alkoholem może doprowadzić do przestępstwa.

Na początku lipca tego roku kilkoro młodych przyjaciół wybrało się do ośrodka wypoczynkowego na dyskotekę. W trakcie zabawy postanowili wypić alkohol we własnym gronie. W tym celu ruszyli w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Przechodząc obok jednego z domków letniskowych, w którym nikt nie zamieszkiwał, wpadli na pomysł urządzenia imprezy właśnie w tym domku.

Problem w tym, że aby wejść do środka musieli dokonać włamania. Na tym jednak impreza nie zakończyła się. Korzystając z okazji okradli domek, zabierając różnego rodzaju przedmioty. Właściciel domku o włamaniu powiadomił miejscowy posterunek w Przygodzicach, szacując straty na około 400 złotych.

Podjęte przez funkcjonariuszy czynności i zebrane informacje pozwoliły kilka dni po włamaniu na zatrzymanie pięciu włamywaczy. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu ostrowskiego w wieku od 18 do 26 lat. Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy. Cała piątka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, za co może im grozić do 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KierowcaOdrzutowca
8 lat temu

pójda siedziec na 10 lat a mitman i koledzy za miliony juz wyszli hahaha PORAZKA

jo
8 lat temu

do roboty nieroby

2
0
Napisz co o tym sądziszx