OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pożar poddasza na Wolności. Ewakuowano mieszkańców

We wtorek po godzinie 22:30 doszło do pożaru poddasza przy ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Mieszkańcy zauważyli dym i wezwali straż pożarną. Natychmiast na miejsce udały się trzy wozy strażackie.

+

Mieszkańcy zdążyli się ewakuować. Najbardziej tę sytuację przeżyła 91-letnia mieszkanka, której bliscy pomogli wydostać się z zagrożonego budynku. Płomienie zaczęły obejmować poddasze. Strażacy rozwinęli węże strażackie po klatce schodowej. Dzięki szybkiemu wezwaniu strażaków, udało się zminimalizować straty materiale i uratować zdrowie i życie ludzkie. Mężczyzna mieszkający na poddaszu, obok pomieszczenia, w którym był pożar, potrzebował pomocy medycznej.

Strażacy podali mu tlen, a następnie poszkodowanym zajęła się załoga karetki pogotowia. Sąsiedzi wyrażali swoje niezadowolenie nie tylko słowami, ale również pięścią. Celem agresji był mieszkaniec poddasza, którego podejrzewali o spowodowanie pożaru.

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lk
1 rok temu

Patologia

??? :(
1 rok temu

Wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby taka albo podobna sytuacja będzie w miejscowości Szczury tam mieszka córka tej 55 latki nie wiem co robi opieka społeczna i kuratorzy w tym kierunku że do takich sytuacji dochodźi

Duzy
odpowiada  Ktos
5 lat temu

A może im pradu braklo i postanowili rozswietlic chalupe :):):)

Ktos
odpowiada  Tomasz
5 lat temu

No ja ogniska w domu nie robie I ludziom nie zagrazam

Ada
5 lat temu

Brama fajna fajni i pozadni ludzie tylko ONI psuja klimat i jak zawsze musi sie cos stac,nusi dojsc do tragedii aby ktos zareagował dlaczego tak musi byc .

Ciekawy Świata
5 lat temu

Co to za pacjent? Widać z zapałkami za pan brat ;D

Tomasz
5 lat temu

i z toba

Ktos
5 lat temu

Na czeczenie z nimi!!!

Kamil
5 lat temu

Ten palant albo ta jego tyczka kiedys doprowadzi do tragedi powinni ich wyjebac z tej kamienicy bo szkoda ludzi

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x