Jeżeli na sali będzie Radziszewski – nie wyjdę na scenę!

[su_heading]TEN ARTYKUŁ POSIADA WIDEO (nie chcesz czytać, wolisz obejrzeć? Zjedź na dół strony)[/su_heading]

Uroczystość z okazji 25-lat samorządności nie obeszła się bez skandalu. Wszystko zaczęło się jeszcze przed uroczystością, kiedy to Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki dumał kogo by tu zaprosić na salę mogącą pomieścić 400 osób. Poza osobami, które jego zdaniem zasłużyły się dla ostrowskiego samorządu, zaproszono również dziennikarzy.

+

Oczywiście jak to ma w zwyczaju lokalna Platforma Obywatelska, podzielono ich na swoich i nie swoich. Ci, którzy wazelinują oczywiście otrzymali zaproszenie, a Ci którzy piszą obiektywnie lub co gorsza krytycznie, nie znaleźli się na liście. Nikogo nie dziwi skandaliczna postawa Jarosława Lisieckiego, który nie pierwszy raz staje przeciw demokracji.

Jarosław Lisiecki przeszedł sam siebie kiedy powiedział do jednego z urzędników:
– „Jeżeli na sali będzie Radziszewski, to nie wyjdę na scenę.”

Po zapoznaniu się z taką wypowiedzią nie mogło mnie zabraknąć w Ostrowskim Centrum Kultury gdzie odbywała się wspomniana uroczystość. Jarosław Lisiecki słynący z odbierania innym głosu na Sesjach Rady Miejskiej, tym razem odebrał głos sam sobie i nie ustosunkował się do powyższych zarzutów:
– Jarosław Lisiecki

Zapytaliśmy stojącego obok urzędnika kto odpowiadał za listę zaproszonych gości. Ten wyuczył się jednego zdania, które powtarzał jak mantrę.
– Andrzej Leraczyk

W takich sytuacjach człowiek zastanawia się czy rozmawia z urzędnikiem, który jest człowiekiem mającym rozum czy może z robotem powtarzającym w kółko wyuczone regułki.
Ostatnią osobą, która rozwiała nasze wątpliwości była Karolina Krawczyk z Biura Prasowego. Bez problemu odpowiedziała nam kto ustalał listę gości.

[jwplayer mediaid=”78352″]

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ccc
8 lat temu

Z tego co wiem to żaden z dziennikarzy nie dostał zaproszenia. Wardawy był bo zaproszony był jako stowarzyszenie a Nowickiego pracownik biura prasowego chciał wyprosić z sali. Tylko Proart dostał zaproszenie.Taka polityka medialna.

Karolina Krawczyk
odpowiada  ccc
8 lat temu

Jako jedyny pracownik Biura Prasowego obecny na sali informuję, że ani pan Nowicki, ani żaden inny dziennikarz nie został wyproszony i takich zamiarów z naszej strony nie było. Gospodarzem sesji jest Przewodniczący Rady Miejskiej, to on wybiera gości, ale sesja jest sesją i media mają pełne prawo w niej uczestniczyć.

Ostrowski, zwycięzki wyborca w mniejszości
8 lat temu

Nie wyjdzie na scenę? Raczej ze sceny powinien zejść, a sztandar partii wyprowadzić, tak jak to było w debacie Komorowski – Duda. Byle do wyborów.

Obserwator
8 lat temu

Szkoda, że nie ma listy zaproszonych.

Jan
8 lat temu

PO tych 25 latach samorządności chciałoby się zakrzyknąć „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”.

darjoz79
8 lat temu

sam juz nie wiem,smiac sie czy plakac?
tym pseudo dzialaczom samorzadowym cos sie w glowach poprzestawalo przez ostatnie 25 lat
samorzad to jest sluzba publiczna a nie prywatny folwark
spoleczenstwo nie wyciaga zadnych wnioskow z dzlalalnosci samorzadowcow=zolta kartka dla wyborcow

Szofer
odpowiada  darjoz79
8 lat temu

Nie tak do końca z tą żółtą kartką. Przecież PO stworzyło warunki do powrotu Polaków z Wielkiej Brytanii do Polski pozwalając rejestrować samochody z kierownicą po prawej stronie.

Radek
8 lat temu

Szanowni Państwo, nie miejcie złudzeń to nie oni są dla nas tylko my dla nich aby się nażarli z koryta za nasze pieniądze! Za te wypowiedzi lub brak jeden i drugi powinien wylecieć od razu na zbity pysk

Blablabla
8 lat temu

I wyszedł na tę scenę w końcu?

xctryvrt
8 lat temu

Lisiecki ,idź do fryzjera, bo PO już dawno się skończyło..

Janek
8 lat temu

żeby utrzymanek tak potrafił się wypowiedzieć na temat jednego ze swoich Panów chlebodawców ,naprawdę nieładnie.Powinien jeszcze miejsce siedzące obmieść. Nie wytresowane są te P(O)sy.

gość
8 lat temu

nie od dziś wiadomo, że Pan Radziszewski=demokracja

Obiektywny Dziennikarz
odpowiada  gość
8 lat temu

To prawda, nie od dziś to wiadomo, hahahahahaha

21
0
Napisz co o tym sądziszx