OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie dwóch busów na Kordeckiego

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, było jedną z przyczyn zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego/ Traugutta. 35-letni mężczyzna kierujący Fiatem Ducato zderzył się z Citroenem Jumper. Jest to kolejna sytuacja, w której doszło do rażącego naruszania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali sprawcy zdarzenia drogowego prawo jazdy.

+

Zdarzenie drogowe, które miało miejsce wczoraj w na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego/ Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim, ok. godziny 7:30 to kolejny przykład rażącego naruszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 35-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat Ducato, jadąc ulicą Kordeckiego w kierunku ulicy Chłapowskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Traugutta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Citroen Jumper. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia ratunkowego udzieliła uczestnikom zdarzenia pomocy medycznej.

Wniosek o ukaranie wraz z prawem jazdy zostanie przekazany do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim.

O zatrzymywaniu przez policjantów prawa jazdy w związku z kolizjami drogowymi, piszemy na naszej stronie bardzo często. Takie działania mają wymóc na kierowcach rozsądek i skupienie podczas kierowania pojazdem, a przede wszystkim respektowanie przepisów drogowych. Wszystko to ma prowadzić do zwiększenia bezpieczeństwa na naszych drogach, po których praktycznie każdy z nas się porusza.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x