OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Okradł własnego ojca

Odolanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem na szkodę swojego ojca. 33- latek swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę ponad 1,5 tysiąca złotych. Zatrzymany mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
+

Ściganie sprawców popełniających przestępstwo na szkodę osoby najbliższej następuje na wniosek pokrzywdzonego. W tym przypadku dotyczy ono relacji rodzic-dziecko, w którym to syn dokonał kradzieży z włamaniem na szkodę ojca.

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie zatrzymali mężczyznę, który włamał się do garażu i skradł m.in. piłę spalinową o wartości ponad 1400 złotych. Policjanci w trakcie wykonywania czynności związanych z włamaniem ustalili, że sprawcą kradzieży jest syn poszkodowanego.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do włamania. Policjantom wyjaśniał, że skradzione rzeczy sprzedał przypadkowo napotkanej osobie. 33-latek swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę ponad 1,5 tysiąca złotych.

Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Złodziej trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo, którego się dopuścił, zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
50 letni syn
5 lat temu

Dopóki ktoś ma matkę albo ojca dopóty jest dzieckiem i wiek tu nie ma żadnego znaczenia. Dopiero gdy się straci rodziców trzeba samemu zadbać o swoje wyżywienie i dach nad głową. Widocznie ten ojciec był ojcem zastępczym albo wyrodnym.

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x