OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Utopił szczenięta w rzece (nowe foto i wideo)

W środę około południa strażacy wyłowili 8 szczeniąt z rzeki w Odolanowie. Jak się okazało, nieznany sprawca wrzucił je dzień wcześniej do rzeki Olszówka. Jeszcze we wtorek dwa pieski wyłowił mieszkaniec Ostrowa Wlkp., który usłyszał ich odgłosy.

+

W środę zadysponowano dwie jednostki straży pożarnej do przeszukania rzeki. Szybko okazało się, że w okolicy mostku leżały przy dnie małe pieski. Były to szczeniaki rady amstaff. Nieoficjalnie ustalono, że właściciel suki wyjechał za granicę. Zostawił ją u swojej znajomej. Wkrótce potem suka urodziła młode, które zaczęły być kłopotem dla opiekunki psa.  Najprawdopodobniej jej brat postanowił utopić wszystkie 10 sztuk.

Uratowane szczeniaczki trafiły do weterynarza w bardzo złym stanie. Były skrajnie wychłodzone. Pod opieką specjalisty doszły do siebie. Zostały dzisiaj zabrane do schroniska dla zwierząt w Ostrowie Wlkp. Policja prowadzi postępowanie w sprawie utopienia piesków.

Otrzymaliśmy od naszego widza Mariusz J zdjęcia z akcji uratowania szczeniaczków. Na zdjęciu widać jak jeden z pozostałych piesków leży na dnie rzeczki.

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
odpowiada  Wsiok z ostrowa wlkp
5 lat temu

A Kalisz jest najstarszym miastem w Polsce i co z tego Odolanowioku?

Odolan
5 lat temu

Sprawcy są juz ustaleni !!!

Lupin
odpowiada  Odolanowiak
5 lat temu

I vice versa!

gcj
odpowiada  Polak
5 lat temu

‘Tylko psy’ a pomyslales ze sa to istoty zywe i maja takie same prawo do zycia jak kazdy z nas ? Po ludziach, ktorzy tak robia idzie stwierdzic jaki maja stosunek do zycia innych. Byly problemen? Wystarczylo oddac je do schroniska. Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby tak postapic?

....
odpowiada  Polak
5 lat temu

‘Tylko psy’ a pomyslaes ze to tez istoty zywe i maja takie samo prawo do zycia jak kazdy z nas? Po ludziach, ktorzy tak postepuja mozna stwierdzic jaki maja stosunek do zycia innych. Byly problemem? Wystarczylo je oddac do schroniska.

Wsiok z ostrowa wlkp
5 lat temu

Wielcy miastowi co piszą o Odolanowie to wsioki co przeprowadzili się do miasta Ostrów Wlkp to same buraki pamiętajcie zawsze wsioki będą wsiokami Odolanów był powiatem miastem prędzej od ostrowa wlkp poczytajcie historie nieuki więc morda w kubeł

Dawid
5 lat temu

co ma piernik do wiatraka? Nie obrażać się na wzajem! to samo mógł zrobić ktoś z Ostrowa; takich ku.wa zwyrodnialców jest pełno i nie ma znaczenia czy to miastowy czy ze wsi; faktem jest że to ścierwo które to zrobiło powinno zgnić na dnie kloaki!!! tyle w temacie

ala
5 lat temu

Czyli wiedzą do kogo ten pies należał. Kara powinna być wymierzona. Podłośc nie zna granic.

xxx
5 lat temu

matko patrze na ten film i łzy mi lecą !! jak tak można ! ten kto tak zrobil utopic go teraz albo lepiej poznecac sie nad nim troche mam nadzieje ze trafi do wiezeinia wtedy ja juz o to zadbam zeby schylal sie po mydelko !!!!!!

Ja
5 lat temu

Po takich wiadomościach bestialstwa człowieka nad bezbronnymi zwierzętami czuję się jakby mnie ktoś obuchem uderzył w głowę i mam w sobie tyle złości, że lepiej iż nie poznam bandyty.

43
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x