Zderzenie Spacerowa-Konopna

52-latka pozbyła się prawa jazdy doprowadzając do zderzenia dwóch aut. Policjanci za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego zatrzymali kobiecie uprawnienia do kierowania.

+

Zdarzenie drogowe miało miejsce wczoraj około godz. 14:30 na skrzyżowaniu ulicy Spacerowej z ulicą Konopną. Kierująca osobową alfą romeo, 52- letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Peugeot Partner. Jak wyjaśniała policjantom, odwróciła się w kierunku pasażerów których przewoziła i nie zatrzymując się przejechała skrzyżowanie po czym doszło do zderzenia się pojazdów. 11- letni pasażer osobowej alfy został przewieziony przez wezwaną na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego do ostrowskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy, za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali sprawczyni zdarzenia prawo jazdy do dyspozycji sądu. Wniosek o ukaranie wraz z prawem jazdy zostanie przekazany do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jest to kolejne zdarzenie drogowe w wyniku którego, za rażące naruszenie przepisów drogowych policjanci zatrzymują prawo jazdy. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności podczas korzystania z dróg.

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
7 lat temu

wali juz tych niebieskich w tym ostrowie, caly czas tylko slychac ze zabieraja prawka…. niedlugo ci idioci zaczna zabierac jak zapomnisz wlaczyc swiatel, albo zapiac pasow…..
Na szczescie po zalozeniu im sprawy sady zwracaja prawka i dodatkowo mozna dochodzic odszkodowan…

karolek
7 lat temu

Nie rozumiem zasad zabierania prawa jazdy za błahostkę w postaci stłuczki. Paranoja jakaś.

partyzant z wyrąbanego lasu
7 lat temu

ciekawy narożnik na ulicy się zrobił – podczas spaceru można zapalić owoc konopii 😉

3
0
Napisz co o tym sądziszx