Barwne wypowiedzi mieszkańców do radnych

Było o gównach, wyciętych drzewach czy współpracy radnych z panią prezydent. Mieszkańcy Ostrowa Wlkp. długo musieli czekać by móc przemówić na lutowej Sesji Rady Miejskiej. Posiedzenie rozpoczęło się o godz. 9 rano, a zakończyło dopiero o 18:00.

+

INTRATNE ZLECENIA RADNEGO JAKUBA PADUCHA

Roman Cegielny zapytał radnego Jakuba Paducha o kwestię jego współpracy ze „spółdzielnią socjalną” – działającą przy Holdikomie, a konkretnie otrzymywania 8 zleceń po 1500 zł każde. Pytania wpisywały się w kontekst bizancjum funkcjonującego w minionego kadencji, kiedy prezydentem był Jarosław Urbaniak. Młody radny tłumaczył się, że działał w formie marketingowca. Wśród swoich starszych kolegów z partii ma łatkę „złotego dziecka PO”.

[jwplayer mediaid=”72982″]

 

PSIE i KOŃSKIE G*WNA

Andrzej Jungst powrócił do swojej przygody na Piaskach-Szczygliczce, gdzie wraz z wnuczkami galopował końmi po plaży.

[jwplayer mediaid=”72985″]

 

WYCIĘTO DRZEWA PRZY PRZEDSZKOLU

Przedszkole nr 16 przy ul. Partyzanckiej w Ostrowie Wlkp. miało bogatą zieleń od frontu budynku. Decyzją straży pożarnej należało wyciąć stare akacje, które mogłyby utrudniać ewentualną ewakuację dzieci z piętra budynku.

[jwplayer mediaid=”72987″]

 

REFLEKSJE O WSPÓŁPRACY RADNYCH Z PANIĄ PREZYDENT

Kilkugodzinne obrady radnych skłoniły do refleksji pana Skoczylasa, który podzielił się nimi z obecnymi na sali

[jwplayer mediaid=”72989″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w płot i poszedł do sklepu. Ukr. był pijany
Subskrybuj
Powiadom o

46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysiek
8 lat temu

Naciskneli na odcisk, na ostatniej radzie oj oj przycisnęli. Zabolało, zabolało. Teraz szukanie winnych i oskarżanie każdego kto popadnie. Chore towarzystwo siedzi nad naszymi głowami. Kasę stracili, kłamią prosto w oczy, oddali się pod władanie spółek. Niepowodzenia zganiają na innych i porównują się z gorszymi. Żenada po całości. Brawo radni którzy pilnują i starają się nie oddać i zaprzepaścić naszego miasta.

Marco
9 lat temu

Do Arkadiusza: naucz ty się słonko pisać (a może i rozumować) poprawnie i wtedy dopiero przedstawiaj swoje „merytoryczne” argumenty. A swoją drogą – słowo „z ni kąt” zasługuje na tytuł złotej zgłoski lub na literackiego oscara.

Jan
9 lat temu

„polityków i pieluchy należy zmieniać często,z tego samego powodu..:”

46
0
Napisz co o tym sądziszx