Barwne wypowiedzi mieszkańców do radnych

Było o gównach, wyciętych drzewach czy współpracy radnych z panią prezydent. Mieszkańcy Ostrowa Wlkp. długo musieli czekać by móc przemówić na lutowej Sesji Rady Miejskiej. Posiedzenie rozpoczęło się o godz. 9 rano, a zakończyło dopiero o 18:00.

+

INTRATNE ZLECENIA RADNEGO JAKUBA PADUCHA

Roman Cegielny zapytał radnego Jakuba Paducha o kwestię jego współpracy ze „spółdzielnią socjalną” – działającą przy Holdikomie, a konkretnie otrzymywania 8 zleceń po 1500 zł każde. Pytania wpisywały się w kontekst bizancjum funkcjonującego w minionego kadencji, kiedy prezydentem był Jarosław Urbaniak. Młody radny tłumaczył się, że działał w formie marketingowca. Wśród swoich starszych kolegów z partii ma łatkę „złotego dziecka PO”.

[jwplayer mediaid=”72982″]

 

PSIE i KOŃSKIE G*WNA

Andrzej Jungst powrócił do swojej przygody na Piaskach-Szczygliczce, gdzie wraz z wnuczkami galopował końmi po plaży.

[jwplayer mediaid=”72985″]

 

WYCIĘTO DRZEWA PRZY PRZEDSZKOLU

Przedszkole nr 16 przy ul. Partyzanckiej w Ostrowie Wlkp. miało bogatą zieleń od frontu budynku. Decyzją straży pożarnej należało wyciąć stare akacje, które mogłyby utrudniać ewentualną ewakuację dzieci z piętra budynku.

[jwplayer mediaid=”72987″]

 

REFLEKSJE O WSPÓŁPRACY RADNYCH Z PANIĄ PREZYDENT

Kilkugodzinne obrady radnych skłoniły do refleksji pana Skoczylasa, który podzielił się nimi z obecnymi na sali

[jwplayer mediaid=”72989″]

CZYTAJ  Majostaszki 2023 odbędą się. Kto wystąpi?

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysiek
7 lat temu

Naciskneli na odcisk, na ostatniej radzie oj oj przycisnęli. Zabolało, zabolało. Teraz szukanie winnych i oskarżanie każdego kto popadnie. Chore towarzystwo siedzi nad naszymi głowami. Kasę stracili, kłamią prosto w oczy, oddali się pod władanie spółek. Niepowodzenia zganiają na innych i porównują się z gorszymi. Żenada po całości. Brawo radni którzy pilnują i starają się nie oddać i zaprzepaścić naszego miasta.

Marco
8 lat temu

Do Arkadiusza: naucz ty się słonko pisać (a może i rozumować) poprawnie i wtedy dopiero przedstawiaj swoje „merytoryczne” argumenty. A swoją drogą – słowo „z ni kąt” zasługuje na tytuł złotej zgłoski lub na literackiego oscara.

Jan
8 lat temu

„polityków i pieluchy należy zmieniać często,z tego samego powodu..:”

Stefano
8 lat temu

koniecznie więcej o spółdzielni, koniecznie więcej o długach które narobiła Olga Mazurek którą jak słyszymy w nagraniu wyżej Beata Klimek zatrudniła bez konkursu, ciekawe czy zarabia teraz mniej niż 1500, ręka rękę myje. Nie dostała się do rady miejskiej to ją pani prezydent zatrudniła z litości bidulkę. Mam nadzieję, że nie narobi długów w urzędzie i prokuratura do niego nie wejdzie jak do spółdzielni którą kierowała chociaż bądźmy ze sobą szczerzy, spółdzielnia nie jest miejska, ale temat ciekawy. A ten Paduch w tej spółdzielni jako marketingowiec, chociaż tu widzę że mu się pomyliło bo jak się przedstawia ofertę to się jest przedstawicielem handlowym a nie marketingowcem, miał do powiedzenia tyle co ja w kwestii produkcji herbaty na Sri Lance.

ostr
8 lat temu

Panie Redaktorze – może coś bliżej o tej Spółdzielni? Ciekawy i mało znany temat.

świadek
8 lat temu

Jungsta synek ożenił się z Cegielnego córką. To wszystko wyjaśnia.Swój do swego ciągnie.

FAN PO
8 lat temu

Dobrze, że obejrzałem fragmenty sesji – przynajmniej dowiedziałem się, że w Ostrowie działa Spółdzielnia Socjalna… tylko pytanie: kiedy powstała ? po co? i co robi? Czy podobnie jak biuro karier w słynnej akademii społecznej czy też może jak działająca izba przemysłowo handlowa powstała dla wyciągnięcia kasy? Co my mieszkańcy i obywatele tego miasta mamy z jej działalności? czy dzięki spółdzielni przybyło np. dróg, miejsc pracy ? Pytanie do radnych: kiedy wreszcie Milena i Kubuś zajmą się tym co obiecywali – działalnością dla MIASTA, a nie pytaniem o przebieg samochodu w 2008 roku…I pani Kowalska – zanim wyjdzie pani na mównicę proszę przeczytać to co pani napisano bo odnosimy wrażenie, że ma pani kłopoty z czytaniem, że sztuka ta po prostu panią przerasta 🙂 . Panie Paduch – pana arogancja i lekceważenie świadczą wyłącznie o tym ,że pozjadał pan rozumy wszelakie – okazywanie w tak ostentacyjny sposób niechęci do „przeciwników” nie najlepiej świadczy o panu jako o człowieku…..ale w końcu czego wymagać od małolata, który za wzór ma swego mentora Jarosława u. , który był i jest mistrzem w ignorowaniu, bucie i spóźnianiu się.. mam nadzieję, że za 4 lata wyborcy powiedzą gówniarzowi WON !!!

Stefano
odpowiada  FAN PO
8 lat temu

ja mam nadzieję, że powiedzą won prezydent Klimek bo to miasto się po jej rządach nie pozbiera przez następne 20 lat.

oj
8 lat temu

Drogi panie Arkadiuszu, moim zdaniem ten pana ulubieniec Paduch jest poprostu bezczelny! Oj nie nauczyła go mama szacunku do starszych… Tam gdzie pan widzi inteligencję, ja widzę czystą arogację, tam gdzie pan dostrzega młodość ja nie widzę nic poza niedojrzałością… Rozumiem, że dla pana-młodego człowieka jak sam pan przyznał- kolega Paduch może być swego rodzaju idolem (broni go pan jak niepodległości) ale zalecam nieco więcej obiektywizmu…

I
8 lat temu

A kto to jest ta stara Indianka?

Lola
8 lat temu

Panie Paduch ,z którego fryzjera Pan korzysta ? kto Panu tapiruje grzywkę? co za obciach!!!!! taka moda panuje wśród młodych polityków? Przypomina Pan bardzo posła Hofmana z Pis!

46
0
Napisz co o tym sądziszx