OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Waszym okiem – przyłapani łamiący prawo drogowe

Co jakiś czas otrzymuje od Was fotografie oraz filmy, na których zarejestrowaliście kierowców, którzy dopuścili się łamania przepisów ruchu drogowego. Poza tradycyjnym parkowaniem w niestosownych miejscach, udało się również nagrać kierowcę, który przejeżdża na czerwonym świetle rozmawiając przez telefon komórkowy.

+

Oto Wasze dzieła:

1. Przychodnia ul.Mertki.

Widz pyta się kogo obchodzą znaki drogowe i dla kogo są stawiane? Tak jest co dzień. A karetka nie ma gdzie podjechać.
parkowanie-zakaz

2. Parkowanie przy przejściu
“Na rogu ulic Kaliska-Grabowska. Zdjęcia wysłane na komendę policji, ciekawe czy zareagowali”

parkowanie-pasy3. Przejazd na czerwonym świetle:

POLECANE NEWSY
20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
6 lat temu

do tych zbulwersowanych…
macie coś do ukrycia czy sami się tak zachowujecie na drogach że tacy źli jesteście?? chamstwo trzeba tępić na drodze jak nie macie nic do ukrycia to co was to tak boli??? nie rozumiem… poruszam się autem chodzę po mieście i czasami na rower wsiądę i mogę powiedzieć że za każdym razem jakiś inny uczestnik ruchu ma w dupie innego… jadę rowerem to kierowcy nie wiedza ze na przejeździe przy przejściu mam pierwszeństwo jak jadę autem po ulicy gdzie jest ścieżka rowerowa na jezdni rowerzysta… a piesi …. jak święte krowy nie patrzą włażą pod koła przechodzą w niedozwolonych miejscach chodzą po ścieżkach rowerowych… a kamerki są po to aby napiętnować takich osobników jak gdzieś zobaczą czy usłyszą jak inni o nich mówią zaczną myśleć nad tym co robią… może… ja mam kamerkę od roku i jakbym komuś opowiadał to by mi nie uwierzył co ludzie potrafią robić a tak jest nagranie i ciekawe jakby takiemu było jak bym publicznie je pokazał z jego udziałem…

maciej
6 lat temu

Na Mertki pod apteką to akurat wykroczenia nie ma – gośc stoi na chodniku, a dla karetki jest zatoczka – wolna. Znak nie dotyczy chodnika.

jack_
odpowiada  interesuj się sobą
6 lat temu

Akurat nic się nie stało. Parę metrów dalej i bus stuknął by bok pojazdu.
To tak jakby ktoś ci PRAWIE córkę zgwałcił. Też machniesz ręką??

anka
odpowiada  ludek
6 lat temu

Dokładnie! Nie tylko Wojska Polskiego-Raszkowska. Tak kierowcy ignorują zieloną strzałkę na każdym skrzyżowaniu. Oni po prostu odbierają ją jako normalne zielone! A co tam piesi, niech stoją nawet jak mają PRAWDZIWE PEŁNOPRAWNE zielone. Bo jedzie król szos – właściciel prawa jazdy z IQ 60 (jakby jakiś kierowca bombowca nie wiedział – IQ to iloraz inteligencji).

ludek
6 lat temu

Może by tak ktoś popstrykał parę zdjęć, jak na światłach na skrzyżowaniu Wojska Polskiego-Raszkowska 99 % kierowców jadących Wojska Polskiego i skręcających w prawo w Raszkowską na tzw.warunkowym zielonym (czyli zielona strzałka w prawo, podczas gdyby PIESI PRZECHODZĄCY NA PASACH MAJĄ ZIELONE) W OGÓLE SIĘ NIE ZATRZYMUJĄ!!! Jakby człowiek piechur mając zielone szedł bez zatrzymania się i spojrzenia, czy jakiś debil z prawem jazdy (nie wiedzący co oznacza zielona strzałka) go nie najedzie, to ja osobiście już bym był martwy albo w szpitalu kilkunastokrotnie w tym miesiącu. Jeszcze NIGDY kierowca mi się nie zatrzymał, pomimo że to ja miałem zielone, a on TYLKO zieloną strzałkę! Nawet kierowcy autobusu MZK jadą na chama (pozdrawiam 25 albo 14). To jest draństwo! A tam przechodzą uczniowie 2 szkół będących po drugiej stronie przejścia!

the name of the Rose
6 lat temu

jak sie nudzisz , to sobie swoje “klejnoty” sfotografuj a nie czyjes samochody .Tfu!!! DONOSICIELE !!

interesuj się sobą
odpowiada  Kierowca
6 lat temu

tak debilu tylko on mówi o podjebywaniu innych za wykroczenia w których nikomu nic się nie stało. Kupują se te kamerki i bawią się w szeryfów poje### Tępić konfidentów ile wlezie NO_RESPECT jak ktoś wyżej napisał to się ich tyczy

WUDU
6 lat temu

caly czas jak w WielkimBRACIE jeszcze w wc itp tez bedzie mozna foty robic????

NO_RESPECT
6 lat temu

Bardzo dobra akcja! Kablować “ile wlezie”… Jak ktoś jest na tyle “ogarnięty”, że np. zastawia miejsce karetce, to zasługuje nie tylko na mandat, ale i publiczne napiętnowanie. Jeszcze żeby tak wziąć się za tych co bez kart stoją na miejscach dla inwalidów, to byłoby super. Niech temu kto tak krzyczy “konfidenci” zastawią kilka razy miejsce parkingowe czy zatarasują przejazd jak się np. będzie śpieszył do pracy czy po dziecko do szkoły to może zrozumie.

Aras
6 lat temu

konfidenci……. Boze, jak tak można. kupiłeś sobie kamerę to nagrywaj swoją w sypialni

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x