OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zostawiła list – zaczęli jej szukać

Szczęśliwym finałem zakończyły się poszukiwania 42-letniej kobiety, której zaginięcie zgłosił dzisiaj mąż. Z pozostawionej przez nią w domu informacji wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Policjanci odnaleźli kobietę u jej matki.

+

Dzisiaj kwadrans przed godziną 12, oficer dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 42-letniej ostrowianki. O zaginięciu poinformował jej mąż, przekazując jednocześnie znalezioną w domu kartkę z wiadomością. Wynikało z niej, że kobieta może targnąć się na swoje życie.

Do poszukiwań natychmiast przystąpili policjanci z wydziału kryminalnego. Ustalono rysopis i ubiór kobiety. Dyżurny natychmiast przekazał komunikat wszystkim patrolom na terenie miasta i powiatu. Niespełna godzinę później policjanci odnaleźli kobietę całą i zdrową w mieszkaniu jej matki. Zaskoczona ich wizytą 42-latka stwierdziła, że co prawda ma problemy rodzinne, ale nie miała zamiaru nic sobie zrobić.

Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, jednakże kobieta odmówiła lekarzowi skorzystania z jego pomocy.

Policjanci przy każdym tego typu zgłoszeniu przystępują niezwłocznie do poszukiwań. Trzeba pamiętać, że niebagatelną rolę w tych sytuacjach odgrywa czas. Im szybsza reakcja, tym większe prawdopodobieństwo, że podejmowane przez policjantów działania pozwalają na uniknięcie tragedii. Zawsze też na miejsce wzywany jest lekarz, gdyż nigdy nie ma pewności czy dana osoba żartuje, czy rzeczywiście może mieć myśli samobójcze.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
heh
odpowiada  mi
5 lat temu

nie będzie tak źle 😉 100 lat później wszystko wróci do normy

mi
odpowiada  heh
5 lat temu

Jak się jedno pokolenie wytruje, to więcej nie będzie! Ludzkość wyginie!

heh
odpowiada  ona
5 lat temu

przecież to jest fakt ogólnie wiadomy

ona
odpowiada  heh
5 lat temu

,,w podostrowskich wsiach, szczególnie okolice kępno krotoszyn…” to jeden z kwiatków z Twojego wpisu . Następnym razem, gdy Zdecydujesz się na wpisanie jakiegoś tekstu- Wysil się i Sprawdź go przed opublikowaniem…

Eva
5 lat temu

42letnia kobieta to raczej nie młodzież

ps
5 lat temu

Kobieta to dziwne stworzenie i strasznie skomplikowane!!!!!!!!

heh
5 lat temu

te psedo planowane samobójstwa są ostatnio bardzo bardzo modne. policja się troche wytrenuje na każdej z tych akcji i jak będzie ktoś rzeczywiście zdecydowany żeby się zabić to być może znajdą go w porę. ale specjalistów w udaremnianiu samobójstw będziemy mieli. tak z innej beczki to kiedyś ludzie mieli problemy z alkoholem a teraz, szczególnie wiejska młodzież ma problem z amfetaminą(chyba najpopuarniejsza na czarnym rynku w podostrowskich wsiach, szczególnie okolice kępno krotoszyn), w ostrowie z kolei modna marihuana. pytanie ścigać za to czy nie ścigać? moim zdaniem najlepiej jak się jedno pokolenie wytruje i będzie spokój z narkotykami. ahh i jeszcze dopalacze, zapomniałem. no ale przemysł farmaceutyczny nie dopuści do tego żeby się jedno pokolenie wytruło i zyski spadły; szkoda pisać, każdy kowalem swego losu ale żal patrzeć jak kończą się młodzi ludzie, tracą charakter, zresztą co to dużo pisać, książkowe skutki amfetaminy. mnie osobiście serce się kraja ale w obecnej chwili jest to temat na tyle modny, szczególnie wśród młodzieży wiejskiej- amfetamina i osiedlowej-mariuana że ktoś będzie musiał pójść na straty jako przestroga dla innych. pomagać im to troche jak panowie którzy próbowali ratować żydów, idealny przykład którego nie chce mi się opisywać bo wyszłaby nudna rozprawka na 3 komentarze(limit znaków) ale przykład próby ratowania żydów załącze https://www.youtube.com/watch?v=b91LswV12VA

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x