Obnażyli funkcjonowanie Holdikomu

„Holdikom był swoistym Bizancjum i maszynką do zarabiania pieniędzy” – tak w skrócie funkcjonowanie tej miejskiej spółki oceniła prezydent Beata Klimek. W czasie 60 minut przedstawiono szereg przykładów, które oceniono jako – delikatnie nazywając – niewłaściwe. Podkreślono, że Holdikom mimo iż jest na skraju zapaści, powinien zostać rozsądnie zlikwidowany.

+

Na czwartkowej konferencji prasowej prezydent miasta Beata Klimek, jej zastępca Ziemowit Borowczak oraz przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Holdikom Tomasz Lewandowski.

Część I konferencji

[jwplayer mediaid=”72448″]

Część II konferencji

[jwplayer mediaid=”72451″]

Część III konferencji

[jwplayer mediaid=”72455″]

Część IV konferencji

[jwplayer mediaid=”72459″]

CZYTAJ  Chcą wiedzieć na co wydajecie pieniądze

48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
HadwaO
8 lat temu

Drodzy ostrowianie ,cosik mi się zdaje ,że swoim wyborem zamieniliście siekierke na kijek

Koziabrodka-Wojewoda Lęczycki
8 lat temu

Dlaczego moja żona od poniedziałku do niedzieli pracuje nieustannie ? A po nocy płacze ? Kiedyś nigdy nie płakała. Rankiem cała taka wymięta jest i do dworu iść nie chce. Zajazd zatem robić będziemy. Ostatni na Litwie a pierwszy w ostrówku.

obywatel
8 lat temu

Proszę sprawdzić przepływy pieniężne między dwoma spółkami pana Kowalskiego a Holdikomem To będzie ciekawe 🙂 To co ujawniono na konferencji to kropla w morzu Prokuratura obowiązkowo musi być zawiadomiona Pani Prezydent

Paweł
8 lat temu

BRAWO!BRAWO!BRAWO

mmm
8 lat temu

ciekawe co PO w ostrowie na to

obrażona
8 lat temu

do Ania; Dlaczego pani twierdzi że obecna władza będzie prała brudne pieniądze. Kto

pani pozwolił na takie twierdzenie,czy pani już jakieś nieprawidłowości do obecnej władzy stwierdziła. Kim pani jest ,że pani takie rzeczy sugeruje. I to zdanie wy ,naprawdę wierzycie,że za rządów p.Klimek będzie inaczej. Tym zdaniem pani potwierdza ,że za rządu poprzedniego było zle. Na takie określenie nie może sobie pani pozwalać, bo pani nic nie udowodniła ani poprzedniemu rządowi ani obecnemu.

Jasiu
8 lat temu

Panie Marku! systematyczne ,rzetelne relacje z posiedzeń rady miejskiej na portalu.Niech mieszkańcy mają możliwość analizy tej farsy ,która się tam za nasze pieniądze odbywa..Nie ma innego wyjścia.Proszę skutecznie działać! ,a Pana zwolennicy osiągną sukces i skończy się ta prywata w mieście !!!!!!!!!!! Do dzieła.Powodzenia!!!!!!!

Peter
8 lat temu

Urzędnicy: ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.

józef
8 lat temu

Pani Prezydent proszę zaprzestać opłacać z naszych (moich) podatków opłat za oświetlenie świątyń Kk w OSTROWIE WLKP .Pozdrawiam ,życzę zdrowia i wytrwałości.

suzuki
8 lat temu

Ostrowianie oczekują pracy i chleba a dostają igrzyska śmiechu warte

48
0
Napisz co o tym sądziszx