OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zatrzymano mężczyzn z kilkudziesięcioma gr marihuany

Zatrzymano kolejne osoby, które wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadały środki odurzające oraz udzielały je innym osobom. Zatrzymani odpowiedzą za popełnione przestępstwa. Wobec trzech zatrzymanych mężczyzn prokurator zastosował dozór policji.
+

W miniony piątek w ręce kryminalnych wpadło troje ostrowian, którzy posiadali środki odurzające. Pierwszy z nich, 24-letni mężczyzna, został zatrzymany około godz. 17:00 w Ostrowie Wielkopolskim. Młody mężczyzna posiadał przy sobie woreczek z nieznaczną ilością zielonego suszu. Przeprowadzone badanie za pomocą testera wykazało, że jest to marihuana. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli kolejnych kilkanaście woreczków z marihuaną. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 63 gramy marihuany. Chłopak przyznał, że marihuanę miał z uprawianych wcześniej przez siebie krzewów konopi indyjskich. Za posiadanie i uprawianie środków odurzających mogą mu grozić 3 lata więzienia.

Zaledwie kilkadziesiąt minut później został zatrzymany 25-letni ostrowianin. On też posiadał przy sobie woreczek z zielonym suszem. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to marihuana. Za posiadanie narkotyków może trafić do więzienia na 3 lata.

Trzeci mężczyzna wpadł późnym wieczorem. Tym razem u 24-latka policjanci znaleźli ponad 30 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną, która mogła służyć do porcjowania narkotyków. W wyniku przeprowadzonych czynności kryminalni ustalili osoby, którym 24-latek sprzedał narkotyki. W tym przypadku mężczyzna usłyszał trzy zarzuty. Będzie odpowiadał za posiadanie i udzielanie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Przestępstwa te zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Postanowieniem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim, wobec obu zatrzymanych mężczyzn zastosowano dozór policyjny.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bartek
5 lat temu

wyrywać chwasty!!

Gracek
5 lat temu

Ustalili bo mnie h%&e z d!py za(*&bali. Mateusz R… i Michał R… 2 konfidenty. jak mi nie wierzycie to wstawię fotki papierów.

Rrroobsss
5 lat temu

“hłopak przyznał, że marihuanę miał z uprawianych wcześniej przez siebie krzewów konopi indyjskich”
“Będzie odpowiadał za posiadanie i udzielanie środków odurzających”

Imbecyle …
Złapali cię , mówisz że masz dla własnych celów … a tu jeszcze ustalili komu sprzedawał no normalnie śmiech na sali

hhhhhhhhh
5 lat temu

no tomaszu g. skaczylo sie panoszenie ty smieszny dilerku hahahahaha pizgam z ciebie

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x