OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jarosław Kaczyński przeciwko poparciu Urbaniaka

Ostrowskie struktury PiS wpadły w tarapaty. Działacze chcąc zachować własne, ciepłe posadki w poszczególnych instytucjach, postanowili poprzeć obecnego prezydenta. Tylko on był w stanie wejść z nimi w koalicję, z której dotychczas obficie korzystali. Na wtorek zaplanowana była konferencja w ostrowskim PiS-ie, gdzie poparcie dla Urbaniaka miał okazać poseł Dziedziczak. Poseł jednak odwołał swój przyjazd i tym samym konferencja nie doszła do skutku. Okazuje się, że ma to związek z poniedziałkową wypowiedzią prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego:

+

„Wzywamy, żeby we wszystkich miejscach, gdzie to jest możliwe przeciwstawić się kandydatom PSL i PO, nawet tam, gdzie ich kontrkandydatami, są ludzie bardzo nam odlegli, których dotąd w sposób uzasadniony krytykowaliśmy”.

Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że poparcie PiS dla Urbaniaka było strzałem w stopę. Niewykluczone, że po II turze prezes partii wyciągnie daleko idące konsekwencje wobec ostrowskich struktur. Czy wtedy niczym szczury uciekną z tonącego okrętu i przepiszą się do Platformy Obywatelskiej? PO nie ma problemu z przyjmowaniem nawet najbardziej lewicowych kandydatów takich jak panowie Lech Topolan czy Józef Kozan.

Tomasz Ławniczak nie odbierał od nas telefonu. Pewnie jest mu tak po ludzku wstyd wcześniejszej decyzji. No bo co tu teraz zrobić kiedy obkleiło się bilbordy kandydatów z PiS poparciem dla kolegi prezydenta, a według zaleceń prezesa trzeba by poprzeć Beatę Klimek?

POLECANE NEWSY
64 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lilo
6 lat temu

Dobrze im powiedział !

PO1
6 lat temu

Jednak władza ciągnie. Kasa to wielki magnes.
Trzeba pamiętac Panowie z Otoczenia Pana byłego Prezydenta. że raz się jest pod wozem raz na wozie.
nic wielkiego nie dokonaliscie dlatego taki a nie inny wynik wyborczy na stanowisko Orezydenta.
Ilość wybranych radnych to pochodna systemu wyborczego, który preferuje partie polityczne.
W samorządach nie powinno byc zadnych preferencji dla parti politycznych.
Glosowanie wyłacznie imienne z nazwiska na danego kandtdata.
Nie ma co płakać po przegranej zbudowany most na Brzozowej to nie wszystko.
Najważniejsi sa Ostrowianie, a nie pozorna zgoda co buduje pomiędzy lokalnym PIS-em i PO.
PORA ZEJŚĆ Z OBŁOKÓW NA ZIEMIĘ.

WACEK
7 lat temu

Jestem zatroskany tym wszystkim i nie dowierzam już nikomu . Jarosław wziął się za swoich niepokornych i teraz trzęsą porami ,bo jak można się tak sprzedawać jak pr……ka wielcy POwołani przez Urbaniaka z rączki mu jedzą kolesie tylko mi zal i wstyd po prostu płakać mi się chce ale mam nadzieje ze wyłapiecie kopa w d…e i to niebawem . W niedziele idę głosować na p. Klimek tak jak J, KACZYNSKI powiedział!!!!!

PRL zyje w nas
7 lat temu

W Ostrowie prezydentem MUSI zostac Rom- Cygan – maja chlopaki fajowe wille, bujaja sie niezlymi karocami a Urbaniak , co : tylko 13 000 co miesiac bierze i jeszcze niczego nie ukradnie – co to za prezio ? :))) hahahah

Stanisław
7 lat temu

Panie prezesie Jarosławie uprzejmie donoszę prezes PIS w Ostrowie Wlkp. wszedł w powiatową koalicje z tym ohydnym PO!
pewnie już warszawka wie…

Ewa
7 lat temu

To ciekawe bo PIS daje poparcie Urbaniakowi,..

kefir
odpowiada  Waldek
7 lat temu

Dla kogo niby jest PiS jak nie dla karierowiczów?
Przekręty od Hofmana z małżonkami to przecież sam świecznik PiSu był. Jedno przyznaję, w PO zamietli by to pod dywan, tam kryją przekrętów. Z PiS ich wyrzucili, ale… trudno mi uwierzyć, żeby w takiej uczciwej rzekomo partii o takich przekrętach nie wiedzieli:) Nie wiadomo też, jaka będzie ich przyszłość, być może po wielkiej akcji sprawdzania gdzie i za ile posłowie sobie jeździli (tak trąbili, ciekawe co też wykryją:) po okresie karencji i okazaniu skruchy wrócą do PiS, bo „inni tez tak robili”.
Daj sobie siana z tym Jarosławem. Jego występy na Majdanie, darcie papy w otoczeniu spadkobierców banderowców „sława Ukrainie, gierojam sława” jak dla mnie dyskwalifikuje tego osobnika, nie jest on polskim patriotą.

Bogna
7 lat temu

p Jarosława nie interesuje czy dobrze żądzą jego interesuje gdzie jeszcze można skłócić ludzi to jego być albo nie być w polityce całe życie na cieplutkiej posadce za nic odpowiadać i wszystkich krytykować tych co coś robią lepiej lub gorzej ale robią a on stary nieudacznik potrafi tylko jadem szczekać

prywatny przewoznik
7 lat temu

ja tylko chce zeby wszystkich rowno traktowali

Czytelnik
7 lat temu

Pane Marku co znaczy ta wymowna cisza dzisiaj na portalu,przecież to są ostatnie chwile,żeby obnażyć całą obłudę PO i niestety ostrowskiego PiS-u ?

64
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x