Dlaczego prezes OZC powinien odejść?

Poseł Andrzej Dera przedstawił na konferencji powody dlaczego prezes Krzysztof Stagraczyński z Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego powinien zostać odwołanym. W ostatnich dniach po wielu doniesieniach o niegospodarnościach mających mieć miejsce w tej spółce prezydent Jarosław Urbaniak nie zabiera stanowiska. Jak widać są to inne standardy niż w Prawie i Sprawiedliwości gdzie w trybie przyspieszonym wyrzucono zhańbionych posłów.

+

[jwplayer mediaid=”71400″]

POLECANE NEWSY

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ala
7 lat temu

Nie chcemy Dery w Ostrowie Wlkp.Wyjazd..

kefir
odpowiada  ala
7 lat temu

Wyborcy jasno się określili, chcą!:) Chcą panią Klimek na prezydenta i panów Krakowskiego, Derę i Klósaka jako, hmmm no nie wiadomo jako kogo, ale chcą. Popierali przecież wybór, więc posada należy się jak psu micha.

Krzysztof
7 lat temu

I od razu odpowiedź:
'Trwa rozliczanie posłów z —-> podróży służbowych i delegacji. I choć na razie liderem jest Adam Rogacki, to w czołówce plasuje się również Andrzej Dera z Solidarnej Polski. Poseł, który ubiega się o fotel prezydenta Ostrowa wydał na podróże ponad 133 000 złotych, tylko przez ostatnie 2 lata. W tym czasie z kilkudniowymi wizytami wybrał się między innymi do Armenii, Monako czy na Węgry. Po tygodniu w okresie letnim spędził w Turcji i Azerbejdżanie. „

Krzysztof
7 lat temu

Dymisja się należy, ale pytanie z innej beczki do prawych i sprawiedliwych, ile pan Dera wydał na delegacje w ciągu ostatnich 2 lat? i ile było takich wyjazdów w trakcie wakacji, do jakich krajów i na jak długo? kto zgadnie ? może ostrow24 się tym zainteresuje?

Jan
7 lat temu

Dera 25-ci lat przy korycie od 89-tego kierownik rejonu , P,O-starosty poseł z każdym rządem miałeś coś zmienić,a ty człowieku jak ryłeś dołki pod kimś tak ryjesz .A więc może już starczy tyle lat za darmochę albo po adasiu się miejsce zwolniło tam sobie poryj a nam bez ciebie będzie lżej bez takiej szuji

suzuki
7 lat temu

Kończ waść wstydu oszczędż

Tomek
7 lat temu

Może Pan Dera ma ochotę na to stanowisko. Przecież coś mu się należy za poparcie Pani Klimek. Jak Pani Klimek wygra wybory to tylko patrzeć jak Pan Dera i Pan Klusak obejmą dyrektorskie stanowiska w spółkach miasta,

Zdrowy Rozsądek
7 lat temu

Sprawa komentuje się sama – kupno kilkunastu tysięcy ton węgla bez choćby banalnego rozpoznania ceny na rynku w drodze zapytania choćby 3 oferentów!!! Każdy kto kupuje tłumaczenia K.S. ten uznaje taką sytuację za normalną i za wyraz gospodarności i działania z myślą o interesie spółki… Każdy kto nie kupuje tego tłumaczenia ten… wykazuje się zdrowym rozsądkiem!

Palący miałem
7 lat temu

A ja twierdzę, że ostrowian odbierających ciepło z OZC-u stać na pokrycie strat spółki, więc o co ten krzyk?

...
7 lat temu

Pan Dera wie że w Warszawie się jego czas skoczył wiec wraca do Ostrowa…..i tu probuje sie pokazac.!

Ekhm...
7 lat temu

Tyle, że prócz praw pisanych obowiązują też inne… ale niektórzy widzę w życiu by nie pomyśleli, że można coś zrobić honorowo.

18
0
Napisz co o tym sądziszx