Beata Klimek pod obstrzałem

Udostępnij
Tweet

Konkurentką w II turze wyborów prezydenckich jest Beata Klimek, która miała gorszy wynik od Jarosława Urbaniaka o 8,22%. W II turze poparli ją jednak Andrzeja Dera, Maciej Klósak oraz Stanisław Krakowski. Gdyby zsumować ich głosy z I tury, wówczas Beata Klimek mogłaby liczyć na 59% wobec 36,38% Jarosława Urbaniaka. W kampanii wyborczej pojawił się szereg zarzutów pod adresem Beaty Klimek jak m.in. chęć zaorania stadionu czy wizja nieudolnego rządzenia nie mając większości radnych. O te i inne zarzuty zapytaliśmy konkurentkę Jarosława Urbaniaka.

+

[jwplayer mediaid=”71395″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

88 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
X
9 lat temu

hahahah chyba pod ostrzałem, co to jest OBSTRZAŁ?

ostrow24.tv
odpowiada  X
9 lat temu
prywatny przewoznik
9 lat temu

brawo koniec z Urbaniakiem

Slawol
9 lat temu

Głosujcie na p.Klimek – będą rządzić bankruci polityczni: Dera i Krakowski. Po prostu się dogadali. A pan Dera już się odgraża kogo wykończy z przeciwników politycznych w Ostrowie. Taki to świeży powiew pani Beatki.

ADI
9 lat temu

GŁOSUJCIE NA TĄ OSOBĘ ,TAK JAK BYŚCIE ZATRUDNIALI W SWOJEJ FIRMIE.BO TO MY LUDZIE DAJĄ JEJ PRACĘ.OCENA NAEŻY DO KAŻDEGO Z WAS.

kefir
9 lat temu

Ktoś podszywa się pod mój nick, tylko pisze z dużej litery. Wprawdzie wypowiedzi ma zwykle sensowne, ale mogłeś wybrać sobie jakiś inny. Nieładnie.

nowa Anna
9 lat temu

W ostrowie jest może 500 ulic ale inwestycje są w 2014 roku tylko na kilku ulicach i te ulice nalezy monitorowac.Pan Prezydent nie musi wizytować kazdą ulice- a Pan nawet napisał ze Pan Prezydent pewnie nie wie że ulica Modrzewiowa jest remontowana.Pani Klimek nie miała dotychczas obowiązku interesować się tym czy inwestycja przebiega sprawnie. Miała obowiązek głosować nad budżetem. Nawet p.Prezydent nie musi monitorowac tych robót a ma od tego ludzi i ich powinien rozliczyć. To że tak mało głosów otrzymał w I turze to za sprawą swoich pracowników i to im może zawdzieczyć słaby wynik wyborów. Prezydent nie jest od tego zeby wszystko nadzorował ma od tego pracowników,ale jest pobłażliwy dla nich i nie wyciąga do nich żadnych konsekwencji. Dla mnie nie ma znaczenia z jakiego ugrupowania jest wyłoniony Prezydent.Dla mnie liczy się obsługa w Urzędzi miasta przez jego pracowników. Są pracownicy co obsłużą mile choćby nie po myśli petenta i jest ich większość, Z dwóch biur UM to z płaczem wyszłam jak zostałam potraktowana podniesionym głosem ale to Ja miałam rację.

Dyzio
9 lat temu

W Ostrowie jest okolo 500 ulic wiec gdyby prezydent mial w ciagu roku kazda zwizytowac to prawie dwie ulice dziennie musialby odwiedzic. Urbaniak pewnie nawet nie wie ze jest remontowana ulica Modrzewiowa podobnie jak pani Klimek ktora brala udzial w glosowaniu nad budzetem wiec nie wziela sie z nikad tylko podobnie jak pan Klosak pod koniec kadencji zaczeli robic wokòl siebie halas

nowa Anna
9 lat temu

do Crazy: Do obecnego Prezydenta nie będe interweniować ze względu na to że radny z ulicy Modrzewiowej siedzi przy p.Prezydencie i nic nie wskórał z budową tej ulicy, to co może załatwić zwykły mieszkaniec tej ulicy. Nic niemam do PO , nawet moim autorytetem jast radny Szmaj.Mało mówi a dużo robi-szkoda tylko że już jest wiekowy. Panie Szmaj, dopóki siły są proszę nie rezygnować z kandydowania.Za Pana poparciem ulica Modrzewiowa weszła do planu budowy. Może Pan pomoże coś z tym zrobić,żeby roboty się posuwały. Ale wyłania się nowa osoba-kobieta która już dostała w tych wyborach duże poparcie choc nie wygrała.Ale za parę lat napewno zwycięży.Dla mnie liczy się człowiek a nie Partia. W tych wyborach samorządowych z każdej listy głosowałam na człowieka z różnych partii – ale tych czołowych partii które zwyciężyły. A do p.Urbaniaka nie zainterweniuję chocbym miała się w tym błocie babrać do konca jego rządów. Jeżeli wygra p.Klimek to się do niej zgłoszę gdyż jako nowa nie będzie jeszcze zorientowana jak te inwestycje przebiegają.

Zadłużony
9 lat temu

Nie ważne kto wygra wybory prezydenckie w Ostrowie Wielkopolski, bo przy tym wyborze nie jeden dołączy do tych koczujących na Piaskach.

88
0
Napisz co o tym sądziszx