Zobacz piękne ptaszki

Wystawę egzotycznych ptaków można oglądać na wystawie zorganizowanej w Topoli Osiedle. Hodowcy skupieni wokół stowarzyszenia Canaria w ostatnim czasie przeprowadzili konkurs na najpiękniejsze ptaki. Obecnie wystawiają na widok każdego chętnego swoje wspaniałe ptaki. O idei wystawy, a także poszczególnych kryteriach wyboru najpiękniejszego ptaka opowiedział nam Andrzej Bak, prezes stowarzyszenia Canaria.

+

[jwplayer mediaid=”71370″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maryś
9 lat temu

No ale żeby ptaki pokazywać. Tak publicznie. Wstydźcie się hodowcy!

k.p
9 lat temu

„normalny” raczej taki to ty nie jesteś.. widać ze nie masz zielonego pojęcia o tym jak to wszystko wygląda 😉 najpierw poczytaj zapytaj a potem się wypowiadaj bo jesteś zwykłym burakiem 🙂 Ci ludzie zajmują się ptakami najlepiej jak potrafią i nie jeden poswieca im cale zycie i wikszosc swoich pieniędzy odmawiając sobie wielu rzeczy ! 🙂

Normalny
odpowiada  k.p
9 lat temu

Do tych buraków jak piszesz o mnie zaliczam jeszcze hodowców gołębi pocztowych. Karmi taki gołębie, a potem wywozi je setki kilometrów od gniazda i ekscytuje się tym, że przerażony ptak leci co sił do domu. Sam już takie dwa wycieńczone znalazłem na swoim ogrodzie i oddałem je w ręce odpowiednich związkowców jakie ptak miał na obrączce. W obydwóch przypadkach ptaki nie przeżyły.

k.p
odpowiada  Normalny
9 lat temu

Szczerze? widać ze nie masz zielonego pojęcia o tych rzeczach 😉 Dziwie się, że się tutaj wgl wypowiadasz 😉 Pewnie nic innego w zyciu nie robisz tylko leżysz przed telewizorem 😉 Brak jakiejkolwiek wiedzy na ten temat 😉 Brak słów! 😉

Normalny
9 lat temu

Biedne te stworzenia w niewoli do końca życia, które nie zaznają lotu na wolnej przestrzeni. Debilni ludzie którzy będą się przyglądać i oceniać a to kolor, a to śpiew albo piórka które stoją albo leżą. Już wolę popatrzeć na wolne wróble, sikorki, szpaki które co roku zjadają mi winogrono, czereśnie i jabłka z mojej działki, ale nie mam o to do nich pretensji, a wręcz przeciwnie.

NoOne
odpowiada  Normalny
9 lat temu

Drogi panie Normalny, ptaki nie siedzą na co dzień w wystawowych (małych) klatkach tylko w wolierach o sporo większych wymiarach – dostosowanych do potrzeb ptaka. Część z tych stworzeń nie występuje w naturze(mutacje barwne), a część jest zagrożona wyginięciem. W hodowlach są bezpieczne i nie głodują. Jeśli chce pan zobaczyć co człowiek potrafi zrobić z ptakami to zapraszam na:
https://www.kurierolsztynski.pl/19006,2014,03,19,warminskie-bociany-gina-nad-libanem-galeria

Normalny
odpowiada  NoOne
9 lat temu

A co te ptaki robią w sklepach zoologicznych? Ciekawe czy nabywcy zapewnią tym ptakom woliery dostosowane do potrzeb ptaka, czy całe życie spędzą w klatce też kupionej w tym sklepie o wielkości pół na pół na pół metra.

betroo
odpowiada  Normalny
9 lat temu

Buehehehe, kolejny nawiedzony. Pewnie z „Otwartych Klatek”. Proponuje mniej zielonego jeść a więcej palić, bo widać, że mózg się zlasowal.

ona
odpowiada  Normalny
9 lat temu

co za brednie tu Wpisujesz…

Fryzjer
9 lat temu

Ptak się nie rodzi, ptak się wykluwa panie hodowco. A piórko to sobie sam pan wycinaj ze swojej d*py.

10
0
Napisz co o tym sądziszx