Mobilizacja w sztabie Urbaniaka

Udostępnij
Tweet

Osoby z grupy trzymającej władze są przerażone bardzo dobrym wynikiem, który osiągnęła Beata Klimek w wyborach prezydenckich. Negatywny elektorat, który jest przeciwko obecnemu prezydentowi podzielił się w pierwszej turze oddając głosy na wszystkich kandydatów (Andrzeja Derę, Mariana Herwicha, Stanisława Krakowskiego czy Beatę Klimek). Przypomnijmy, że Jarosław Urbaniak zdobył 36% głosów przy 28% poparcia dla Beaty Klimek.

+

4 lata temu obecny prezydent, a ówczesny poseł uzyskał w 1. turze 40% głosów. Największy przeciwnik Włodzimierz Jędrzejak, uzyskał 28%. Druga tura w 2010 roku to 53,52% dla Jarosława Urbaniaka i 46,48% dla Włodzimierza Jędrzejaka. W głosach wyglądało to 9766 do 8483 czyli 1283 głosów różnicy. Obecnie przy prawdopodobnym poparciu pozostałych kandydatów z I tury wyborów prezydenckich, szanse Beaty Klimek zdają się być tylko formalnością. Oczywiście zarówno ona jak i Jarosław Urbaniak nie czekają w fotelach na to co przyniesie im los. Sztab Platformy Obywatelskiej słynie z nieczystych zagrań.

W tym roku rozsyłają SMS o treści:

„Trzeba uratowac nasze miasto, 30 listopada idz glosowac i postaw na Urbanizacje, a nie Klimatyzacje. (…)” – widać, że sztab PO nieźle wytężał umysły by wymyślić taką skojarzeniówkę.

Dalej czytamy w SMS, że Beata Klimek miała nie współpracować z radnymi. – Jak mnie pamięć nie myli, to właśnie radna Klimek wytykała prezydentowi Urbaniakowi i kolesiom z PO brak współpracy z opozycją, totalne lekceważenie i kierowanie się własnymi interesami, a nie dobrem mieszkańców. Panowie próbują odwrócić kota do góry ogonem.

Jeszcze dalej wyczytać możemy, że Urbaniak ma mieć odwagę do zmian dających przyszłość dla ludzi młodych

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

91 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
8 lat temu

Okrągłostołowa żydokomuna contra czerwona pajęczyca:) Pasjonujący wybór. jak między Geremkiem a Millerem. Życzę wielu emocji ostrowiakom. Sam mogłem sobie wójta wybierać w innej gminie.

MP
odpowiada  kefir
8 lat temu

jESTEŚ PEWIEN ŻE TWÓJ GŁOS MIAŁ ZNACZENIE??????????????????????W TWOJEJ GMINIE!!!!!!!!!!!!! Obrażanie ludzi anonimowo to tchórzostwo,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wypij kefir i idż spać,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kefir
odpowiada  MP
8 lat temu

Nawet nie poszedłem. Mieliśmy wybór między czerwonym pająkiem a członkiem partii która może z każdym. Na naszym podwórku nawet skłaniałbym się ku mniejszemu złu, temu elastycznemu, ale poszedłem do kościoła, później popływać, a później kupiłem dwa piwa i zrobiłem sobie miłe popołudnie pod kocykiem przed telewizorem. Nikogo nie obrażam. Kandydaci są z takich właśnie środowisk. Nie bulwersuj się, bo Ci żyłka pęknie. Miłej nocki.

DoKefir
odpowiada  kefir
8 lat temu

Z ust mi to wyjąłeś. Stary historyczny podział w PZPR na Chamy i Żydy. A widzieliście jak Urbaniaczek w debacie na pytanie o najstarszy budynek w mieście wyskoczył ochoczo z synagogą.

Demokrata
8 lat temu

W wielkopolsce nie potrafią postawić 2 krzyzyków – oto mapa niewaznych glosów:
http://2.bp.blogspot.com/-cutVaGvPUJQ/VHeNisy7rPI/AAAAAAAABlc/iOG9tCqFdvE/s1600/mapa%2Bniewazne%2Bokregi.png

MP-do demokrata
odpowiada  Demokrata
8 lat temu

Rzadko używam mocnych słów, ale odczep się od wielkopolski. Skala problemu z nieważnymi głosami,nie dotyczy tylko wielkopolski.Pomyśl d,,,,,,,,,,,,u, Przyjrzałeś się kartą?Zaraz po głosowaniu dyskutowaliśmy z mężem na ten temat i nie zdziwiła nas wcale ilość nieważnych głosów ………………..,To nie pierwsze wybory.Był kiedyś taki problem????????????????Umiesz myśleć logicznie?????????????????Ja z logiki miałam 5……….UWAGA,;;,NIE JESTEM Z PISU;;

Demokrata
odpowiada  MP-do demokrata
8 lat temu

Zatem logiku wyjaśnij ten fenomen. Mapa nie kłamie. Wielkopolanin=głupi? Ja już wiem. Ty używasz mocnych słów…

wyborca
8 lat temu

Dobry gospodarz wygrywa w I turze. Czy nie dziwne to że p.Urbaniak rz,adzi dopiero pierwszą kadencję i tak mało głosów otrzymał.. A w lokalnej sondażowni tylko wyświetlało dla p Urbaniaka 45 lub 44% głosów.

qwer
8 lat temu

Nie rozumiem zupełnie Ostrowiaków ,jak można głosować za ekipą która zwija to państwo ,jak można nie pamiętać tych wszystkich afer, przekrętów ,pozamykanych zakładów pracy . To przecież kochani Polacy ludzie z platformy
zrobili z nas pariasow Europy ,jesteśmy biedni ,ale za to z paszportami żeby wyjechać a oni tego chyba własnie chcą. Nie wiem co się jaszcze musi stać aby ten naród przejrzał na oczy zanim zafundują nam tutaj drugą Białoruś. Ludziska kochane kto wam zębiska powybijał? czemu pozwalamy sobie na takie traktowanie!!!!!!

MP
odpowiada  qwer
8 lat temu

Mój syn,wykształcony człowiek ,żeby utrzymać rodzinę, ,,pracuje,, niewolniczo,, w UE . Przerażające jest to ,że mój 15 -to letni wnuk , pyta:,,Tato —,czy dla mnie też , tam znajdzie się praca?????????????????//!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chce mi się krzyczeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MP-do(Qwer)
odpowiada  qwer
8 lat temu

Wszyscy gonimy za,, przysłowiowym chlebem,,Rozmawiałam dzisiaj z ludżmi , wiek 30-35 lat (własna działalność gospodarcza ), –stwierdzili że, tak od nich nic nie zależy i nie pójdą do wyborów,(praca na własny rachunek to niczym nie ograniczone godziny w pracy), a wiec niewyobrażalne zmęczenie .Po rozmowie ,wyjaśnieniu jakie to ważne , stwierdzili ,ze pójdą. Właściwie co tu się dziwić ,za rządów pana Urbaniaka dostałam podwyżkę dzierżawy wieczystej o 130 %,i też ,jak ,,baranek,, ją przyjęłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przekonana że odwołanie ,nic nie da !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a miasto potrzebuje pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jola
8 lat temu

dzisiaj prezydent Urbaniak , z wiklinowym koszyczkiem robił zakupy na ostrowskim targowisku. Tuz za nim kamera , normalnie parodia.

dyzio
odpowiada  jola
8 lat temu

W godzinach pracy zakupy?

Michał G.
8 lat temu

Uff … ulżyło mi. Pani Beata jednak przegra – Prezydenta poparli wszyscy trzej członkowie ostrowskiego PIS-u !!!

1 4 5 6
91
0
Napisz co o tym sądziszx