„Podróbki” nie trafią na rynek

Udostępnij
Tweet

Zatrzymano obywatela Chin, który oferował do sprzedaży różnego rodzaju artykuły z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Producenci tych artykułów szacują, że z tego tytułu ponieśli straty w wysokości 70 tysięcy złotych.

+

Wprowadzanie do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi, stanowi w świetle prawa przestępstwo. Proceder ten podlega ciągłemu rozpoznaniu przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Na ślad takiej osoby ostrowscy policjanci wpadli w ubiegłym tygodniu.

W miniony czwartek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowskiej komendy, wkroczyli do pomieszczeń dzierżawionych przez obywatela Chin, gdzie znaleźli różnego rodzaju zabawki, artykuły szkolne i odzież oznaczone podrobionymi znakami towarowymi znanych producentów. Zatrzymanym okazał się 26-letni obywatel Chin, prowadzący na terenie Ostrowa Wielkopolskiego działalność gospodarczą.

Z tytułu podrobienia zastrzeżonych znaków towarowych, producenci szacują straty na kwotę 70 tysięcy złotych. Wprowadzanie do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi stanowi przestępstwo określone w ustawie o prawie własności przemysłowej. 26-latkowi mogą za to grozić 2 lata więzienia.

p3p2

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
9 lat temu

Komentarz o B*** F*** L*** znowu skasowany. kogos prawda musi bolec i robi wszystko zeby negatywne komentarze na temat sklepu i p.*** szybko znikaly

ostrow24.tv
odpowiada  Ala
9 lat temu

Jeżeli posiadasz dowody, prosimy o ich przedstawienie. Osoba, która była opisywana zgłosiła się jako pomówiona i chciała zgłosić do sądu autora wcześniejszych postów.

ja
9 lat temu

Z tego co wiem to sklep jest czynny i nawet sam właściciel jest w ciągu dnia wiec pan redaktor ma trochę źle informacje bo obywatel Chin nie został zatrzymany…:) a pozatym nie wszystko tam jest podróbka, jak dla mnie sklep cieszy się coraz większą popularnością bo można znaleźć tam naprawdę fajne rzeczy a i obsługa bardzo miła 🙂 szef juz wgl zawsze uśmiechnięty!:)

asd
9 lat temu

Sklep jest zamknięty czy mozna robic zakupy?

mm
9 lat temu

ja rowniez hehe i do tego ten czarny pajac G.

klientka
9 lat temu

byłam podczas całej tej akcji w sklepie i to jest kpina żeby policja traktowała pracowników i właściciela jak kryminalistów, niech biorą się za złodziei i bandytów a nie zawsze są tam gdzie nie powinni!!!! Ludzi nie stać na kupowanie legalnych towarów to kupują to co jest, jakby nie chcieli to by nie kupowali proste.. teraz dzieci na święta nie dostaną swoich wymarzonych zabawek bo rodziców nie stać a tak chociaż mogły cieszyć się 'podróbkami’ bądźcie ludźmi.. gdzie teraz nie ma podróbek?

DAD
odpowiada  klientka
9 lat temu

NIECH SPRZEDAJĄ SOBIE PODRÓBKI U SIEBIE W CHINACH !!!

asd
9 lat temu

Jaki to byl towar? Jak mozna sprawdzić czy towar jest nie legalny?

NNN
9 lat temu

RACJA ,POPIERAM

d5d5
9 lat temu

co to podrobki wszystko jest dzis podrobka

Beata
9 lat temu

To tylko oznacza ze dzieci biedniejszych rodziców nie dostana tanszych zabawek ktore chocby drobne ale zawsze ..Ciekawe dlaczego nie wyłapuja handlarzy papierochami czy tez wodka bez akcyzy i spirytu ???

paweł
odpowiada  Beata
9 lat temu

bo to straży granicznej na reke interes 😉

Karol3414
odpowiada  Beata
9 lat temu

No sorry, ale czy nie można już kupić tańszych zabawek, które nie są podróbkami?

wrr
9 lat temu

Nie zatrzymano . Złe informacje ! Nawet go nie przesłuchano .

14
0
Napisz co o tym sądziszx