Przedwyborcze kupczenie pracą?

Myślałeś o wymarzonej pracy w swoim rodzinnym mieście? Uważałeś, że wystarczy mieć chęci i być zdolnym? Byłeś w błędzie. Praca w Ostrowie Wielkopolskim to towar, którym się kupczy – tak przynajmniej wynika z naszego materiału, który za moment obejrzysz. Kierownicze stanowiska mają być rozdawane w zamian za start w wyborach samorządowych z innej partii niż dotychczas.

Starosta ostrowski Paweł Rajski z Platformy Obywatelskiej jest czarnym bohaterem krążącej po Ostrowie historii. Miał obiecać byłemu dyrektorowi IV LO w Ostrowie Wlkp. pracę dla syna na kierowniczym stanowisku w zamian za start z list Platformy Obywatelskiej.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”71164″]

CZYTAJ  Majostaszki 2023 odbędą się. Kto wystąpi?

105 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ala
8 lat temu

Co to jest „pomorze”?

ostrow
8 lat temu

Ja też oddałem głos na Rajskiego i liczy że mi też pomorze z pracą

szpital
8 lat temu

Nu to po wyborach będziemy witać nowych pracowników różnych maści w szpitalu.
Bo Rajski pozostaje.
Ależ ty pięknie czerwone policzki przy rozmowie z redaktorem

Wnikliwy obserwator
8 lat temu

Myslę,że w każdej szkole można zrobić dzrzewo przeogromnego nepotyzmu- Pan Rajski pociąga za sznureczki w ,,bialych rękawiczkach”

leon
odpowiada  Wnikliwy obserwator
8 lat temu

A ci „nominowani” przez pana starostę dyrektorzy placówek etyką zawodową nie grzeszą. Ale cóż się dziwić, jakość idzie z góry!!!!! Może trzeba by się przyjrzeć bliżej niektórym placówkom??????

Nigdy nie być szmatą!
8 lat temu

Pani Torz… Któż to jest …? Sprzedaje Rajskiemu gębę, uczciwość, zasady.. a kocha sama siebie nad życie… Wystartowała do MDK na jego polecenie, teraz z niekrytą bezczelnością wystartowała na radną powiatu wiedząc, że i tak zrezygnuje z mandatu a nie z funkcji dyrektora … Rajski tylko takimi sprzedawczykami się obsadza. On, ona i inni kolesiowie są siebie warci!!! Choć to oni są przy żłobie cieszę się, że nigdy nie będę taka szmatą… !!!!

Karol
8 lat temu

Rajski, podobno załatwia pracę w ostrowskich szkołach, młodym nauczycielom, więc jeśli jest po studiach pedagogicznych, a nie masz pleców i znajomości to raczej szkoda papieru to CV.

Wacław
8 lat temu

Przy takie liczbie bilbordów, afiszy,afiszy wożonych w samochodach to b. wyrażna porażka dotychczasowego
Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Takiej ilości bilbordów, afiszy jaką wystawił na ulicach ten Pan nie mieli wszyscy inni kandydaci razem startujący w wyborach, a wynik niespecjalny.
Widac wyrażnie, że w Ostrowie Wlkp. cxzas na zmiany.

Karol3414
odpowiada  Wacław
8 lat temu

A to pierwsze słyszę, że wybory wygrywa się ilością materiałów promocyjnych. No ale możliwe, że pewne kręgi głosują na facjaty lub tanie hasełka.

Ricky
8 lat temu

Brawo Panie Marku. Wykręcanie się Panów z zadanego pytania żenujące.

Kazimierz
8 lat temu

Pan Józef Kozan w przeszłości był prominentnym działaczem partii komunistycznej w byłym województwie kaliskim. Potem przedstawiał się jako „człowiek lewicy”, a teraz startuje z listy partii prawicowej czyli PO. Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów… ale myślę, że problem tego pana polega na tym, że jest zakłamany, tylko o tym nie wie.

60latek
8 lat temu

Jeżeli ma się synalka, córkę gułę do kwadratu to trzeba coś załatwić żeby nie przymierali głodem. Trzeba dziecku wytłumaczyć że rodzic nie ma znajomości i musicie się uczyć. Wiem coś na ten temat. Cały ten cyrk wyborczy mnie nie interesuje. Słońce przebija się przez chmury, chyba zaliczę trasę na rowerze. Powodzenia wyborcy, ciągle w was tkwi nadzieja że będzie lepiej i coś zmienicie głosując? chyba na znajomych!

105
0
Napisz co o tym sądziszx