Podpalił się w ambonie?

5 radiowozów oraz jednostki straży pożarnej postawiono na nogi. Impulsem był telefon wykonany do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (112) przez młodego mężczyznę, który poinformował, że zamierza targnąć się na swoje życie. Miał on przekazać dyspozytorowi informacje gdzie przebywa – okolice wsi Kuroch (gmina Odolanów).

+ {openx:3}

Policjanci, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce stwierdzili, że ambona, w której miał znajdować się mężczyzna jest nadpalona. Znaleźli również podpalone buty, spodnie oraz bluzę, która miała należeć do 28-latka. Ciała mężczyzny jednak nie znaleziono. Wezwano dodatkowe patrole policji oraz strażaków, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Niezbędne było użycie też psa tropiącego, który ostatecznie nie odnalazł poszukiwanego.

Na miejscu znaleziono kartę z jednego z marketów, na której znajdywały się dane personalne niedoszłego samobójcy. Policjanci dotarli do rodziny, która przekazała informacje, że 28-latek od poniedziałku przebywa poza domem. Ma problemy emocjonalne związane ze sprawami sercowymi.

Mężczyzna nadal jest poszukiwany. Policja zna jego pełne dane personalne oraz cechy charakterystyczne.

CZYTAJ  Zginął na Ukrainie. Osierocił czworo dzieci

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pat
8 lat temu

to tylko moze podziekowac swojej starej bo ona ma jaja

pat
8 lat temu

ci co zle mu zycza to sami zle moga skonczyc

lol
odpowiada  pat
8 lat temu

To nie zle zyczenia ,TO BEZSTRESOWE WYCHOWANIE!!!kto zna ten wie.

oooo
8 lat temu

Dajcie mu spokój.

lol
8 lat temu

Juz sie odnalazl przylazl w gaciach do chaty,problemy to ma ze soba lubi nosic szpilki i damskie ciuszki to poprostu lewy gwint jest:-)

wlazek
8 lat temu

do oświęcimia, gnoji nie brakuje

Po zawale
8 lat temu

A może on w kolejce do kardiologa utknął?

mIKA
8 lat temu

a to TOMEK K, (szczena) też takie fiksy miał?

heh
8 lat temu

kiedyś młodzi chłopcy szli do wojska na 2 lata i tam zrobili z chłopca mężczyznę. a teraz co? płacze taki że mamusia kredek nie kupiła. dziewczyne chce mieć a sam taki sisiumajtek niezdecydowany: może sie zabije a może nie. narobie troche zamieszania to może dziewczyne na litość wezme. tylko jak ktoś jest takim siusiumajtkiem to nic dziwnego że żadna dziewczyna nie chce takiego za męża ani ojca, ale on przyzwyczajony że co chce to ma bo mamusia załatwi. no chłopiec, po prostu chłopiec. wysłać takiego do wojska na 2 lata to może coś z niego będzie. a jak złapię to pewnie wyślą do psychiatry, ale psychiatra z chłopca mężczyzny nie zrobi. „rezerwa nie zapomniała, że młode wojsko jest. rezerwa w d**e dostała, młodzi dostaną też!”

Johnny
odpowiada  heh
8 lat temu

Masz rację, ja osobiście w wojsku nie byłem – bo nie musiałem już – ale uważam że taki pobór powinien być obowiązkowy i nie powinien pomijać żadnych studenciaków i uczniaków.

skoczek z elawatora 2013
8 lat temu

kolejny naśladowca szczeny

skoczek z tramwaju
odpowiada  skoczek z elawatora 2013
8 lat temu

szczeną to ty w jezyk sie ugryź

12
0
Napisz co o tym sądziszx