Wypadek w Fabianowie

Dwie kobiety zostały poszkodowane w groźnie wyglądającym wypadku, do którego doszło we wtorek około godziny 16:00. Samochód Opel Corsa kierowany przez około 50-letnią kobietę z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, którym jechał samochód dostawczy marki MAN. Jego kierowca próbował uniknąć zderzenia, zjeżdżając częściowo na pobocze. Pomimo tego manewru, osobówka uderzyła w bok MAN-a.

+

Opel Corsa stanął w poprzek drogi. Pogotowie zabrało do szpitala dwie kobiety podróżujące osobówką – matkę oraz córkę. U starszej kobiety stwierdzono złamanie ręki w dwóch miejscach, uraz głowy oraz ogólne potłuczenia. Młodsza z kobiet doznała wyłącznie potłuczeń. Opel Corsa nadaje się wyłącznie do kasacji.

Na drodze łączącej Ostrów-Kalisz utworzyły się wielokilometrowe korki. Ostrowska policja dość sprawnie zorganizowała objazdy przez Lewków.

[jwplayer mediaid=”70761″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Za
9 lat temu

Boże następny policjant!.?

polaczek płaczek!!!
9 lat temu

Nie ma co płakać ludzie z Warszawy wiedzą ile się stoi w korkach ! tylko płaczki z Miasteczek zawsze mają problem z przejechaniem przez wioskę obok ha ha ha aha ah!!!!

Darek
9 lat temu

Jaka policja organizowała objazd ? Jechałem do Kalisza o 16.20 i to kierowcy sami zrobili sobie objazd ! Policję to tylko widziałem jak jezdziła w tą i z powrotem !!!

adwokat diabła
9 lat temu

Najlepsi kierowcy świata mieli problem z przejechaniem przez 3 wioski … Uuuuu …. Czytać tabliczki i jechać, a nie płakać, jak stare baby … A dla tirów nie ma alternatywnej drogi na tym odcinku „25” _ to tak dla informacji …

Za
odpowiada  adwokat diabła
9 lat temu

Podejrzewam ze z zawodu jesteś policjantem i dlatego nie rozumiesz sedna tej dyskusji .Jak byś trochę pomyślał to wziąłbyś pod uwagę położenie kierowców pochodzących z innych regionów Polski nie znających położenia trzech wiosek

al
9 lat temu

Jechałem od strony Kalisza i widziałem akcję ratowniczą, mogło być ~ 16:30. Dziki objazd prowadził przez: Fabianów, Kwiatków i Lewków. W okolice Piasków na Limanowskiego zajechałem o 17:30. Policji nigdzie poza miejscem wypadku nie było. Totalny chaos, zdezorientowani tirowcy i brak bezpieczeństwa. Policja otrzymuje ocenę niedostateczną !!

michał
9 lat temu

„Ostrowska policja dość sprawnie zorganizowała objazdy” ?! To chyba żart, zero informacji na zablokowanej trasie, na trasie objazdu tak samo. TIRy przeciskały się wąskimi dróżkami, tylko czekałem aż będzie kolejny wypadek. I żadnego policjanta, tak jak pisze Partyzant.

heh
9 lat temu

stara corsa i bez tego incydentu nadawała się do kasacji. nie chce ubliżać ale jeśli chodzi o stan techniczny tak wiekowego auta o standardzie bezpieczeństwa już nie wspominając to jest prehistoria

ww
odpowiada  heh
9 lat temu

Zdecydowaną większość odwiedzających tę stronę ciekawi jakie cacko jest w Twoim posiadaniu i z jakiego rocznika? Wymień tylko to na które SAM zapracowałeś.

olo
odpowiada  ww
9 lat temu

on ma golfa trójke

olo
odpowiada  olo
9 lat temu

celowo napisałem trójke

mcj
odpowiada  olo
9 lat temu

Z tej marki to większy prestiż ma 'Passeratti’ 😀

leon
odpowiada  heh
9 lat temu

no pewnie,twój pasat wymiata wszystkich

basia
9 lat temu

objazd był oczywiście,ale nie tylko przez lewków bo nie bardzo wiem jak miałby tam ten objazd wyglądać,objazd był przez fabianów kwiatków i lewków,kto wiedział to jechał a policji to na pewno na tej trasie nie było widać,tak ze nie zorganizowali żadnego objazdu tylko wolnoamerykanka była…

Partyzant
9 lat temu

nie wiem co pan rozumie przez sprawne zorganizowanie objazdu przez policję gdyż ja uważam ze zablokowanie dojazdu do Czekanowa i skierowanie kierowców w sina dal potwierdza niedouczenie funkcjonariuszy tylko dzięki CB radiu mozna było sie zorientować w sytuacji i szukać możliwości objazdu w Lewkowie panował totalny chaos ,nie było tam ani jednego policjanta .Dlaczgo zablokowali dojazd do Czekanowa od strony galerii ,nie wspomnę już o aroganckim zachowaniu funkcjonariusza pełniącego w tym miejscu służbę . PS.Wszystkich nauczycieli którzy wydali naszym policjantom matury powinno sie pozamykać w więzieniach za działanie szkodliwe dla społeczeństwa

heh
odpowiada  Partyzant
9 lat temu

to co ty gościu z Ostrowa jesteś czy z Afryki że okolic nie znasz?

Marko
9 lat temu

Jest wtorek, poprawione. Dziękuję. Pozdrawiam

17
0
Napisz co o tym sądziszx