Zderzenie busa z TIR-em w Antoninie

W poniedziałek kilka minut po godzinie 7-ej rano, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z drogą wojewódzką nr 447, w miejscowości Antonin (gm. Przygodzice), najprawdopodobniej na skutek niezachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, doszło do wypadku drogowego, w którym samochód dostawczy VW Transporter uderzył czołowo w bok naczepy samochodu ciężarowego Renault Premium.

+

Osobie poszkodowanej w tym zdarzeniu (kierowca busa), która o własnych siłach opuściła pojazd, pierwszej pomocy medycznej udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu przewodów od akumulatorów, oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi. W akcji trwającej prawie 3 godziny udział brały: 1 zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego oraz 1 zastęp OSP Przygodzice (KSRG).

W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległo: przód samochodu VW Transporter oraz prawy tył naczepy samochodu ciężarowego. Wstępnie straty materialne zostały oszacowane na 8 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  5 osób rannych w czołowym zderzeniu
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
darko
7 lat temu

dobrze godo

yo
9 lat temu

nie dziwie sie ze do tego doszlo, wlaczyc sie do ruchu od strony palacyku skrecajac w lewo graniczy z cudem auta zza zakretu wyskakuja majac ok 90km/h

2
0
Napisz co o tym sądziszx