Zderzenie kilku aut na obwodnicy Skalmierzyc

Udostępnij
Tweet

Jesienna aura na dobre zagościła za naszymi oknami. Jadąc samochodem musimy być ostrożniejsi. W nocy powstają mgły, drogi są śliskie, a niska temperatura zmniejsza właściwości naszych opon. O wypadek wtedy nie trudno.

+
Obwodnica Skalmierzyc, która miała poprawić bezpieczeństwo na drogach w regionie, po raz kolejny pokazuje, że prosta droga może być niebezpieczna. O godzinie 6:40 kierowca Mercedesa zauważył leżący na poboczu samochód. Chcąc pomóc, zatrzymał się. W tym momencie w jego tył uderzyła Mazda kierowana przez mieszkankę powiatu ostrowskiego.

Dwie osoby z Mercedesa (powiat kaliski) wymagały pomocy medycznej.
Volkswagen Golf, który jako pierwszy wylądował w rowie najprawdopodobniej wpadł w poślizg z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver2
9 lat temu

Droga była by bezpieczna, gdyby zgodnie z planami utworzono 2 pasy ruchu w jednym kierunku oddzielone barierami i pasem zieleni. W tym momencie jest najniebezpieczniejszą drogą w rejonie, jadą L-ki, osobówki je na siłę wyprzedzają, ciężarówki, które potrafią się nawzajem wyprzedzać, i biega zwierzyna. Jeśli do tego dojdą złe warunki to szanse na wypadek są spore.

heh
odpowiada  driver2
9 lat temu

nasi ostrowscy i kaliscy zresztą też kierowcy każdego dnia udowadniają, że nie dorośli do drogi o jakiej piszesz. wielu niedouczonych nie wie do czego służy lewy pas… znajdzie sięniedzielny kierowca który elkę jadąca 85km/h będzie wyprzedzał lewym pasem jadąc 90

2
0
Napisz co o tym sądziszx