Sadowa-Kamienna – ostatni wypadek?

Udostępnij
Tweet

Nie widać końca wypadków, do których dochodzi na niebezpiecznym skrzyżowaniu Sadowa/Strzelecka/Kamienna w Ostrowie Wlkp. Mimo iż słupy z sygnalizacją świetlną stoją od dłuższego czasu, nadal nie działają. W niedzielne przedpołudnie zderzyły się tam osobówka i samochód dostawczy Renault. Dostawczy przewrócił się na bok. Została uszkodzona sygnalizacja świetlna, co z pewnością przedłuży uruchomienie świateł.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Frank
8 lat temu

Panie redaktorze , dlaczego pisze pan „niebezpieczne skrzyżowanie ” – ilość wypadków to tylko głupota ludzka .

Jaś
8 lat temu

Nie było by problemu gdyby trzeba było ZDAĆ egzamin poprawnie i zdobyć prawko, a nie je KUPIĆ.

trdr
8 lat temu

zamiast swiatel powinien byc znak zakaz wjazdu dla matolow i poprowadzony dla nich objazd np. przez wroclawska drugiego tak widocznego i tak oznakowanego skrzyzowania chyba nie ma nie wiem co trzeba miec w glowie zeby sie tam rozbic skoro tam z daleka widac czy cos jedzie tylko trzeba miec mozg i sie rozejrzec oby jakis tir to badziewie staranowal zanim zostanie uruchomione bo znowu bezludne skrzyzowanie cale bedzie w czerwonym kolorze a na zielone sie bedzie zmienialo 1s po zatrzymaniu samochodu

mcj
odpowiada  trdr
8 lat temu

To skrzyżowanie to najzwyczajniejsza w świecie selekcja baranów, którzy za kierownicę nie powinni nigdy wsiadać.

Karol3414
odpowiada  mcj
8 lat temu

Szkoda tylko, że ta selekcja nie odbywa się na egzaminach na prawo jazdy.
Tak się zastanawiam, bo co i rusz słychać głosy oburzonych, że egzaminy są za trudne. Jednocześnie po drogach porusza się wiele osób, które nie mają pojęcia o przepisach drogowych i to są również kierowcy tzw. zawodowi. Ostatnio miałem akcję z kierowcą ciężarówki, który wyjeżdżając z parkingu zapomniał że jest włączającym się do ruchu, a więc ustępuje pierwszeństwa wszystkim uczestnikom już będącym w ruchu, nawet tym skręcającym z podporządkowanej w lewo, a jakie miał pretensje że na niego trąbię.

MG
8 lat temu

Witam, nie potrafię kierowców zrozumieć, zmienią znaki i nie wiedzą jak jechać, Czy to tak trudno patrzeć na drogę… A może najlepiej będzie zrobić rondo…. hehe w tym to chyba ostrów zapisze się do Guinnessa‎

radek
8 lat temu

tak sygnalizacje stoją a co chwile są sytuacje że może dojśc o wypadku. jadę tam co dziennie i powiem szczerze że te światła już powinny by aktywne. Na co czeka ??? czy ma ktoś zginoc ???

Karol3414
odpowiada  radek
8 lat temu

No jeśli ma ktoś zginoc to lepiej niech uruchomią, tylko zaraz. Jaka jest gwarancja, że będą się idioci stosować do sygnalizacji jeśli nie stosują się do znaków?
Media nawkładały głupkom do głowy, że to jest niebezpieczne skrzyżowanie i teraz każdy idiota usprawiedliwia swoją głupotę brakiem świateł. Ludzie, są znaki a te skrzyżowania nie są aż tak zatłoczone żeby potrzebne były światła by je bezpiecznie przejechać.
Światła potrzebne są tam gdzie przecinają się dwie drogi o dużym natężeniu ruchu, dzięki nim nikt się nie musi wciskać, żeby wyjechać z podporządkowanej na główną.
No ale dziś kierowcy nie muszą myśleć za kółkiem, dziś jak nie ma świateł to kierowca nie wie czy ma pierwszeństwo czy go nie ma.

abc
8 lat temu

Co z tego czy sygnalizacja swietlna jest czy jej nie ma skoro sa znaki drogowe i do nich nalezy sie stosowac

9
0
Napisz co o tym sądziszx