Autobus potrącił 12-letniego rowerzystę

Udostępnij
Tweet

Piątkowy paraliż miasta powstał po potrącenie 12-letniego rowerzysty przez autobus MZK. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Sienkiewicza w Ostrowie Wlkp. przed godziną 16:00. Kierowca autobusu próbował odbić, częściowo wjeżdżając na sąsiedni pas ruchu. Nieszczęśliwie zatrzymując w ten sposób autobus do czasu zakończenia oględzin przez policję spowodował zator sięgający wylotu na Przygodzice.

+

Poszkodowany chłopiec trafił do ostrowskiego szpitala z ogólnymi potłuczeniami, a wraz z nim 60-letni pasażer, który poturbował się w czasie nagłego hamowania autobusu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hh
9 lat temu

a nasza drogówka suszarka wysocku była zamiast rozładowac korek

John
9 lat temu

Stałem w korku na Wrocławskiej przed Chopina, ponad 1/2 godz. Gdyby tędy musiała przejechać karetka do wypadku, to może wcale nie wyjeżdżać. Tak wygląda całe miasto. W razie jakiegoś kataklizmu, nikt z pomocą do nas nie przyjedzie. Zlikwidować tą durną kostkę brukową na Wrocławskiej i puścić środkiem pas awaryjny. Na Głogowskiej z resztą też. Cofamy się, cofamy do średniowiecza, chyba !!! Do tego te ciemności w mieście w najgorszym czasie, czyli po zmroku, nie widać pieszego na pasach. Szkoda gadać !!!

kefir
odpowiada  John
9 lat temu

To jest bardzo dobry pomysł z tym pasem awaryjnym!

janek
odpowiada  John
9 lat temu

a tam pierdoły: kostka brukowa ,pas awaryjny. A zapominasz o pierwszorzędnych najważniejszych inwestycjach jakimi są luksusy naszych polityków.co oni mają żyć jak my zwyczajni mieszkańcy i jeść kanapki zamiast ostryg i kawioru???:>

kit
9 lat temu

I to najlepszy dowód jak ostrów jest zablokowany przy wypadku. Brak eltrnatywy objazdu czy innych mozliwosci.

5
0
Napisz co o tym sądziszx