Dwukrotnie okradł dom swojej matki

Udostępnij
Tweet

Kradzieże z włamaniem i kradzieże, to zarzuty jakie usłyszał 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który w związku z tymi przestępstwami został zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Przygodzicach. Za dokonanie tych przestępstw może mu grozić do 10 lat więzienia.

+

Włamania na terenie gminy Przygodzice miały miejsce w sierpniu i wrześniu tego roku. Sprawca dwukrotnie okradał ten sam dom. Po ostatnim włamaniu, które miało miejsce w ubiegłym tygodniu, policjanci nabrali podejrzeń, że prawdopodobnym sprawcą tych włamań może być 21-letni syn pokrzywdzonej.

Zabezpieczone przez policjantów ślady i zebrane informacje potwierdziły ostatecznie ich przypuszczenia. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do dwóch włamań. Policjanci z Przygodzic przeanalizowali również inne przestępstwa, które w ostatnim czasie wydarzyły się na ich terenie. Okazało się, że oprócz włamań na koncie 21-latka są jeszcze dwa inne przestępstwa.

W lipcu tego roku zatrzymany mężczyzna okradł stojący na parkingu samochód. Jego łupem padły wówczas pieniądze i telefon komórkowy. Z kolei na przełomie sierpnia i września z budynku będącego w budowie skradł elektronarzędzia wartości ponad 2 tysięcy złotych.

21-latek swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę prawie 5 tysięcy złotych. Jak wyjaśniał kradzione rzeczy sprzedawał na targowiskach. Mężczyzna był już notowany za podobne przestępstwa. Policjanci przedstawili zatrzymanemu w sumie cztery zarzuty związane z włamaniami i kradzieżami. Teraz może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wykoleił się pociąg z paliwem
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
iggy
8 lat temu

Mateusz Jarych okradł moje mieszkanie w województwie zachodniopomorskim, czy można dostać na niego jakiekolwiek namiary?

Adek
odpowiada  iggy
5 lat temu

Wlasnie w kwietniu rusza jego proces w Szczecinie

Noname
odpowiada  Adek
10 miesięcy temu

I jak się skończyło? Siedzi w więzieniu?

>>>>
9 lat temu

Mateusz Jarych. Niestety na Mertki więcej takiego elementu i nierobów. Współczucia dla rodziców.

...
9 lat temu

Ręce opadają. Zamknąć gościa. Spokój będzie.

ostrowvianin
9 lat temu

kto to taki?

przygodzice
odpowiada  ostrowvianin
9 lat temu

jakas menda spoleczna

8
0
Napisz co o tym sądziszx