Ukradł 21 butelek whisky i 41 op. kawy

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który przez ponad miesiąc kradł alkohol w jednym z ostrowskich marketów.

+ [adblockingdetector id=”1″]

W środę, 6 sierpnia ostrowscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży alkoholu i kawy w jednym z marketów. Ze sklepu „zniknęły” butelki drogiej whisky oraz kilkadziesiąt opakowań kawy.

Natychmiast po przyjęciu informacji o kradzieżach policjanci Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy podjęli czynności w celu zatrzymania sprawcy przestępstwa. Amatora trunków ustalono jeszcze w tym samym dniu. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, znany już policjantom z dokonywania podobnych czynów.

Policjanci pracujący nad sprawą kradzieży ustalili, że w okresie od początku czerwca do 10 lipca bieżącego roku mężczyzna skradł ze sklepu łącznie 21 butelek markowej whisky oraz 41 opakowań kawy, powodując straty łącznej wartości ponad 1.750 złotych.

Policjanci ustalili również, że mężczyzna kradziony alkohol sprzedawał innym osobom, część natomiast skonsumował sam.

Mężczyznę czeka teraz odpowiedzialność przed sądem za popełnione czyny, a grozi mu za to kara do 5 lat więzienia.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sani
8 lat temu

hahahaha sanitariusz kierowcy talizmANA musisz zapalić i kradniesz? a byłeś od pierwszej pomocy, na karetce jeździłeś, a teraz dopalacze walisz, skonczyłeś sie ładnie widze, a dzieci? żona?

abcd
8 lat temu

w Biedronce kradł?

2
0
Napisz co o tym sądziszx