Marihuana w zagajniku

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie zatrzymali mężczyznę, który w leśnym zagajniku uprawiał konopie indyjskie. Przestępstwo którego się dopuścił zagrożone jest karą więzienia do 3 lat.

+

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie, prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, wpadli na ślad mężczyzny zajmującego się tym nielegalnym procederem.

Zebrane przez policjantów informacje wskazywały na to, że w jednym z okolicznych kompleksów leśnych znajduje się uprawa konopi indyjskich. Policjanci, korzystając także z pomocy Straży Leśnej, sprecyzowali ostatecznie miejsce nielegalnej uprawy narkotyków. W zagajniku leśnym policjanci znaleźli 14 krzewów konopi w różnych fazach wzrostu. Na gorącym uczynku wpadł również 20-letni mieszkaniec Odolanowa.

Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut prowadzenia uprawy konopi indyjskich, za co może mu grozić do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

plantacja-marihuany1

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dghkxdv
9 lat temu

hahaha jak to typ z odolka to Go nie szkoda:) HAHAHAHAHA

D
9 lat temu

Nasiona marihuany znajdują się w karmie dla papug. Działają na „popęd”. Notorycznie pod wolierą wyrastają mi nowe krzaczki. A jak pachnie:)

heh
9 lat temu

idzie kupić takie nasionka? bym sąsiadowi na ogródku zasadził

hmm
9 lat temu

Czyje to? Heh

Tomek
9 lat temu

Chyba jednak bardziej szkodliwa społecznie jest wóda. Po maryście ludzie są raczej wyluzowani i nieskorzy do przemocy. Co innego znów po wódce ( ze sprzedaży której państwo czerpie niemałe profity) – pijaczki leją te swoje kobiety i dzieci – masakra 🙁

grrrrrr
9 lat temu

popieram Bartosza

Bartosz
9 lat temu

Myślicie że ludzie się przejmują tym że ktoś hoduje? Nikogo to nie rusza… Łapcie prawdziwych przestępców a nie „ogrodników” i ich niewinne krzaki -.- Pozdrawiam

jan
odpowiada  Bartosz
9 lat temu

A myślisz że ktoś przejmuje się Twoją opinią? Nawet jeśli masz rację? Na pewno nie tych 560 panów na Wiejskiej …

8
0
Napisz co o tym sądziszx