Plażing na Piaskach

Udostępnij
Tweet

Kilka tysięcy osób przybyło w minioną niedzielę na Piaski-Szczygliczkę, by zażyć nie tylko kąpieli słonecznych, ale również tych w zbiorniku. Nasz współpracownik z aparatem dotarł by pokazać jak wygląda Plażing na Piaskach.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tężni zaszkodziła woda
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol3414
9 lat temu

Co do parawanów, to zauważcie że jest to prosty sposób aby zarezerwować sobie większą przestrzeń niż wynika z bezpośredniej potrzeby na rozłożenie koca. Wystarczy popatrzyć na zdjęcie i widać od razu że mamy kocyk a wkoło 0,5m marginesu.
Co do zdjęć, nie wiem czy autorem jest gość którego widziałem, ale jeśli tak to powinien przerzucić się na kompakt bo szkoda takiego sprzętu na tak słabe zdjęcia. Druga sprawa to pytanie, czy na zamieszczenie zdjęć osób prywatnych nie trzeba mieć ich zgody?

Aktor
odpowiada  Karol3414
9 lat temu

A czy wszelkie monitoringi pytają kogoś o pozwolenie filmowania. Zresztą zawsze możesz pokazać fotografującemu środkowy palec i wywalić język.

Zenek
odpowiada  Aktor
9 lat temu

Tu nie chodzi o samo robienie zdjęć, a o ich publikacje w internecie. Owszem jest coś takiego jak ochrona wizerunku i każda z tych osób, która jest ujęciach na pierwszym planie może z pomocą adwokata mieć 100% wygraną sprawę lub ugodowo za 2 – 3 tys zł odszkodowania.

Karol3414
odpowiada  Aktor
9 lat temu

W każdym sklepie masz informacje o tym, że jest monitoring. Nagrania z monitoringu nie mogą być też upubliczniane tak samo jak monitoringi miejskie czy inne podobne. Filmować, fotografować możesz ale nie wolno Ci publikować tego bez zgody osób zarejestrowanych na zdjęciu/filmie.

monika
9 lat temu

skoro ludzi ocenia sie po wygladzie to nie dziwie sie ze sa parawany 🙂

Łukasz
9 lat temu

Ile kosztuje rowerek wodny na godz ?

zajj
9 lat temu

na piaskach jak w oceanarium..same wieloryby jak można ie tak zapuszczać..młode lski po 100kilo…masakra nie wieze ze wszystkie ca po ciążach albo maja cukrzyce…

marek
odpowiada  zajj
9 lat temu

ty pewnie ze 150 kg wazysz hahaha i do tego łysy ;p

Taka prawda
9 lat temu

Tak jak sąsiedzi izolują się od siebie na co dzień tak i na plaży odgradzają się od siebie to plaga dzisiejszych czasów Polak Polakowi wilkiem i cwaniakiem .

Nadmorski plażowicz
9 lat temu

Rozumiem parawany przed wiatrem od morza i sypiącym piaskiem. Ale sypiący piasek na Piaskach?

10
0
Napisz co o tym sądziszx