Omal się nie zabili. Wypadek na Wańkowicza (wideo)

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał młody mężczyzna, który w niedzielny poranek spowodował wypadek na ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wlkp. Kierowana przez niego Honda z impetem uderzyła w drzewo. W wypadku najbardziej ucierpiał pasażer osobówki.

+

Po godzinie 8:00 dwóch młodych mężczyzn jechało od strony Piaski-Szczygliczka ulicą Wańkowicza. Za łukiem drogi, nagle samochód zjechał w prawo, uderzył przodem w drzewo, a następnie odbił się i zatrzymał się na przeciwnym pasie ruchu. Świadkami wypadku było dwóch innych mężczyzn, którzy szli właśnie po poranne piwo. Jeden z nich miał powiedzieć do kolegi: „Nie zdziwiłbym się gdyby zaraz się rozwalili”. Moment później samochód był już na drzewie. Świadkowie twierdzą, że prędkością auta mogła wynosić około 100 km/h.

Kierowca po wypadku wyszedł o własnych siłach. Pasażera położono na noszach i przetransportowano do szpitala. Około miesiąca temu doszło w tym samym miejscu do innego wypadku.

[jwplayer mediaid=”68873″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
9 lat temu

Na rynku powinni ustawić kołek, przywiązać kolesia i 30 batów na gołe plecy , drugi raz by już nie wsiadł po pijaku. W każdym mieście tak powinno być.

m
9 lat temu

pewnie zapomniał spytać na cb czy droga wolna i nikt mu nie powiedział że drzewa rosną przy drodze

pan
9 lat temu

Panie Radziszewski był Pan przy poprzednim zdarzeniu,więc powonień Pan zauważyć że było to kilkadziesiąt metrów od obecnego wypadku .

ww
odpowiada  pan
9 lat temu

Czytamy i słuchamy ze zrozumieniem

Karol3414
odpowiada  pan
9 lat temu

Niezwykle ciekawe i jakże istotne to jest.
Powiedz jeszcze czy powinien odmierzać z dokładnością do 1m czy może 1cm.

pan
odpowiada  Karol3414
9 lat temu

o
Około 50 metrów to jest jednak kawałek dalej .

Obywatel
9 lat temu

Po takich to w ogóle karetka nie powinna przyjeżdżać ! Po co ratować debili !

pani
9 lat temu

no nie w tym samym miejscu ale blisko.. z 2 domy dalej…

kamil
9 lat temu

Powinni mu jeszcze tak dojebać po kieszeni mandatu żeby do końca życia zapamiętał widziałem nie raz tego czuba jak pociskał po ostrowie

szofer
9 lat temu

Czy krawężnikowi uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi? Dość wczesna godzina, po sobocie… Mogli byc z lekka jeszcze nadziabani.

szofer
9 lat temu

A gdzie cymbały co to chcą wycinać drzewa przydrożne, co to niosą śmierć?

KIKa
9 lat temu

Powinni na Wańkowicza zamontować progi,tylu ludzi chodzi tędy na Piaski i tyle dzieci a samochody jeżdżą tu niekiedy jak na torze wyścigowym,podobno ulica ma być remontowana może więc warto o tym pomyśleć zanim coś naprawdę złego się stanie

do kika
odpowiada  KIKa
9 lat temu

j#b sie na ryj zadne progi tak to wk##wiające jest ze ja pi##dole

do kika
odpowiada  do kika
9 lat temu

wszedzie na kazej ulicy byscie progi mątowali ulice są do aut a nie po to zeby na kazdej ulicy auto niszczyć przez te gowna

xxxx
9 lat temu

nie żałuję takich…dobrze im

28
0
Napisz co o tym sądziszx