18-latek jeździł skradzionym autem

Podczas drogowej kontroli na terenie Krotoszyna policjanci zatrzymali złodzieja, który wraz ze znajomymi jeździł  skradzionym w Ostrowie Wielkopolskim samochodem. Za kradzież auta grozi mu do 5 lat więzienia.

+

Samochód, który był zaparkowany na jednym z ostrowskich parkingów, został skradziony w minionym tygodniu. Złodziej miał ułatwione zadanie, gdyż właściciel forda pozostawił w otwartym samochodzie kluczyki wraz z dokumentami. Sprawca bez problemu odjechał samochodem.

Złodziej potraktował auto jak swoje, proponując znajomym wspólną przejażdżkę. Zakończyli ją krotoszyńscy policjanci, którzy zatrzymali złodzieja samochodu. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego.

Mężczyzna prowadził pojazd nie posiadając uprawnień. Policjantom wyjaśnił, że przechodząc ulicą, zauważył kluczyki w stacyjce w jednym z zaparkowanych pojazdów, auto nie było zamknięte, dlatego postanowił skorzystać z okazji, by pojeździć samochodem, a następnie zostawić je dla siebie. Złodziej nie nacieszył się długo łatwą zdobyczą, gdyż już następnego dnia auto wróciło do właściciela.

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
edek z Matejki
7 lat temu

Takie wybryki mają największy wpływ na poczucie bezpieczeństwa w społeczeństwie.

edek z Matejki
7 lat temu

I właśnie takie przestępstwa powinny byc najsurowiej karane

heh
7 lat temu

wyjdzie z więzienia, będzie miał 23 lata i szerszy anus. będzie mógł wziąć się porządnie za naukę, potem praca i odkładanie pieniążków aż dorobi się prawa jazdy i własnego samochodu, może nawet znajdzie sobie pannę, która do jego odsiadki podejdzie z humorem bo większość raczej gardzi złodziejami po odsiadce, ale kiedyś jakaś napewno z pewnością podejdzie do tego z humorem

3
0
Napisz co o tym sądziszx