Zarekwirowano podróbki za 150 tys. zł

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. przeprowadzili w Ostrowie Wielkopolskim kontrole sklepów i bazarów. W wyniku tych działań policjanci ujawnili i zabezpieczyli podróbki znanych marek o szacowanej wartości rynkowej ok. 150 tys. zł. Czterem osobom prowadzącym działalność gospodarczą, gdzie sprzedawane były podrabiane towary, grozi nawet do 5 lat więzienia.

+

2 lipca br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. przeprowadzili kontrole w sklepach i na targowiskach na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci ujawnili 4 punkty sprzedaży, gdzie klienci mogli kupić podróbki znanych, światowych marek.

Podczas kontroli policjanci zabezpieczyli odzież, torebki, okulary, biżuterię itp. Artykuły te miały na sobie zastrzeżone znaki towarowe. Wartość rynkowa zabezpieczonych produktów to ok. 150 tys. zł.

Za naruszenie przepisów z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej 4 podejrzanym prowadzącym działalność gospodarczą grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet do 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DOMIAR
4 lat temu

Biedaki? Na kim tacy się dorabiają jak nie na biednych ludziach? A PRZEDE WSZYSTKIM NA OKRADANIU PAŃSTWA. Dlatego KAS na szczęście zajmuje się takimi przestępcami.

Bob
odpowiada  DOMIAR
3 lat temu

Domiar! Glupku dobrze że anonimowosc Cię chroni.

B I E D A K I
4 lat temu

ZAZDROŚCICIE DZIEWCZYNIE – BIEDAKI

B I E D A K I
4 lat temu

Trzeba myśleć żeby zarobić P R Z Y G Ł U P Y

xx
7 lat temu

ale pie***licie zawistni ludzie

babe1
7 lat temu

Sklep na kaliskiej Miss i w Rynku same podróbki. Znajdziecie tam Dior, Guess, Kenzo, itd…Wiele by wymieniac.

szalona
7 lat temu

i co z tego że pochowała. Panowie władzy wjadą gdzie trzeba już oni wiedzą kto sie zajmuje taka sprzedaza

cos wie
7 lat temu

Jaka większość 🙂 wszystko pochowane:P co wy wiecie o życiu Miłego dnia zazdrośniki yeah

raf
7 lat temu

sami kablarze na tym forum 😛

m
odpowiada  raf
7 lat temu

a dziwisz sie? jak inne dziewczyny mialy na sklepach pare replik … a tan dziewczyna z butik fashion look ma samą chinszczyznę i nic jej nie zrobia?

m
7 lat temu

wlasnie ta natalia z butik fashion look dlaczego nikt do niej nie poszedł ? na sklepie same chińskie szajse. Teraz to i tak już za pozno bo pochowała

szalona
7 lat temu

Natalia G. Butik Fashion Look ostrów wlkp ul.wrocławska same podróby sprzedaje…. Mamusia we włoszech siedzi to na podróbach sie dorabiają…weżcie sie za uczciwość każdego niech wyłapia

Ewelina
odpowiada  szalona
5 lat temu

Pani wyglada jak lalka
Ale jak zdejmnie okulary ?Uciekac!

Alicja
odpowiada  szalona
4 lat temu

A ty Ewelina najpierw się naucz po polsku pisać: „zdejmnie” – masakra jakaś. Mi się ta pani bardzo podoba i jej towary także. Pozdrawiam ją i życzę odporności na jad.

22
0
Napisz co o tym sądziszx