OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dwa wypadki na Traugutta

W ostatnich dniach doszło do dwóch zdarzeń drogowych na ulicy Traugutta. Jest to jedna z bardziej niebezpiecznych ulic. Gdy przecina takie ulice jak Kordeckiego ma pierwszeństwo, a następnie staje się drogą podporządkowaną na skrzyżowaniu z ulicą Gorzycką. I właśnie w tych miejscach doszło do groźnych wypadków.

+

Traugutta – Gorzycka

30 czerwca 2014 około godz. 20:50 na skrzyżowaniu ul. Gorzycka i Traugutta doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów. Kierujący Volkswagenem Turan 50–letni mieszkaniec Jeleniej Góry, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z Toyotą Yaris, którą kierował 61-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem karnym 250 zł.Wyświetl większą mapę

Traugutta – Kordeckiego

Trzy osoby zostały ranne w wypadku dwóch samochodów osobowych. Wypadek miał miejsce we wtorek około godziny 23:00. 21-letnia ostrowianka kierująca Citroenem Nemo, jadąc od strony Urzędu Skarbowego ulicą Kordeckiego, nie zatrzymała się na STOP-ie i uderzyła w Volkswagena Polo jadącego ulicą Traugutta w stronę ulicy Krotoszyńskiej. W VW Polo jechał 22-latek do pracy. Do szpitala zabrano kierowcę Polo oraz dwie dziewczyny z Citroena. Skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach.

Na tym skrzyżowaniu jest zainstalowana inteligentna sygnalizacja świetlna. W nocy jednak jest ona wyłączana. Pozostające pulsujące światło może powodować, że znak STOP-u jest mniej widoczny. Volkswagen Polo wjechał na teren pobliskiej posesji.

Kierowcy byli trzeźwi. Sprawczynię ukarano mandatem karnym.


Wyświetl większą mapę

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ferdynand
6 lat temu

Znów zaparkowali u Państwa Lisów.

Zyg Zag
6 lat temu

Pol godziny temu na skrzyżowaniu Staroprzygodzka Sosnowa znowu byl dzwon

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x