OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie osobówki z traktorem

Do zderzenia ciągnika z samochodem osobowym doszło w miejscowości Sośnie. Traktor skręcał z ulicy Wielkopolskiej w ulicę Korczaka. W tym momencie osobówka uderzyła w bok traktora. Kierowcę odwieziono do szpitala.

+

 

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawda.
odpowiada  MIESZKANIEC SOŚNI
6 lat temu

Czas kupić nowy traktor.

Prawda.
odpowiada  mcj
6 lat temu

Haha. MCJ takim nie przetłumaczysz.:) A do osoby, która się do mnie zwraca; Szacunku trochę do osoby, która jechała samochodem, bo to, że jesteś rolnikiem i jeździsz traktorem, nie upoważnia cię do tego, żeby tak mówić. -,- Na polu sobie tak mów.

g7
odpowiada  Prawda.
6 lat temu

Nie wiem, kto Cię uczył jeździć, ale i Tobie i jemu i należy się ponowne sprawdzenie kwalifikacji

MIESZKANIEC SOŚNI
6 lat temu

Mcj nie iwesz nawet jak felga od traktora wygloda po tym udezeniu a sie odzywasz zobacz i dopiero mow co myslisz i to było u niego 30 km wieze bo musze !!!!!!!!!

g7
6 lat temu

Czytam i śmiać mi się chce, od kiedy to wykonując manewr skręcania,będąc,można powiedzieć jako pierwszy w kolumnie,więc równoznacznie na pasie do skrętu mam uważać,bo jakiś idiota się spieszy i wyprzedza na podwójnej ciągłej? I który cymbał w niebieskim uznał to za winę kierowcy ciągnika???jak tak,to co się dziwisz, że tak jest na drogach jak jest?

mcj
odpowiada  do prawda
7 lat temu

Jechał jak popier…. i mu tylko zderzak zleciał? Nie wiedziałem, że teraz takie pancerne auta robią.

Prawda.
odpowiada  mieszkaniec sośni
7 lat temu

Każdy kierowca, według mnie powinien zachować ostrożność, bez względu na pojazd. Chociażby nawet dlatego, że są różni ludzie. Niektórzy po świeżo zdanym egzaminie, niektórzy mogą jeździć lata i coś takiego może się wydarzyć, tak? Ja rozumiem, ale skoro już widać, że osoba wymija, to po co się pchać? Jeszcze denerwuje mnie coś takiego, jak osądzanie kogoś, tym bardziej, jeśli osoby wypowiadającej się nie było przy tej kolizji. I tyle w tym temacie.

do prawda
7 lat temu

A jak myślisz że się nie obrucilem nie było go widać jechał jak po pier …….. I nie zauważył gamon

mieszkaniec sośni
7 lat temu

zgadzam się z ”Prawdą; ale nie do końca pojazd skręcając do posesji powinien zachować szczególną ostrożność nawet przepuścić pojazd już go wyprzedzający ,jeżeli bym musiał w mieście oglądać się za siebie przy każdym prawidłowym skręcie w lewo , to po co te znaki i tyle farby na ulicy tz, podwójne ciągłe . Nie jestem sąsiadem tego Pana ale wyprzedzanie na skrzyżowaniu to przesada. a co do Policji też mieli tam kolizje ,to też przecież ludzie.

Prawda.
odpowiada  mar
7 lat temu

Haha, dobre. Ty na pewno się znasz na przepisach. A wiesz. Z pewnością ten człowiek bardziej zna się na ortografii, niż ty. Ty potrafisz powiedzieć, żeby ta osoba nie siadała za kierownicą, a ja polecam usiąść przy słowniku i trochę poprawić polszczyznę, bo tym nie świecisz za bardzo. -,-

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x