Jeździł autem zostawionym w myjni

18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu. Policjanci z Raszkowa zatrzymali sprawcę i odzyskali osobowego golfa III. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

+

W miniony poniedziałek pracownik jednej z myjni samochodowych znajdujących się na terenie powiatu ostrowskiego postanowił nie tylko zająć się kompleksowym myciem auta. 62-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, na jednej z myjni, pozostawił do umycia swojego volkswagena golfa. Niestety kiedy o umówionej godzinie zjawił się po odbiór samochodu, myjnia była już nieczynna. Równie zaskoczony tym faktem był właściciel myjni. Próba nawiązania kontaktu z pracownikiem okazała się daremna. Wówczas właściciel samochodu zawiadomił oficera dyżurnego ostrowskiej komendy.

Następnego dnia policjanci z Raszkowa zatrzymali 18-letniego pracownika myjni. Policjantom wyjaśniał, że chciał tylko pojeździć samochodem, lecz ugrzązł w błocie. Samochód miał zwrócić po jego umyciu.
18-latek usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Za dokonanie tego przestępstwa może mu grozić do 5 lat więzienia. Nie wykluczone też, że młody mężczyzna poniesie konsekwencje dyscyplinarne w pracy.

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 5

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mateusz
8 lat temu

Nie bronie go ale skoro pracował na myjni to nie był utrzymywany za Pana pieniądze. Dla takich jak Pan powinni otworzyć szkoły uzupełniające wiedzę na poziomie podstawowym. Bezmózgi oto ewentualna poprawna forma tego wyrażenia.

kryminal
odpowiada  Mateusz
8 lat temu

Kolego pisalem a nawet pisze z fona pozbawionego edycji polskich znakow,wiec wyglada to jak wyglada.Jak zaczniesz pracowac to docenisz kryminalow co sa utrzymywani za ok.4000zl miesiecznie na panstwowych wczasach,poza tym jak bedziesz mial nieprzyjemnosc zrobienia zdjecia rtg w miejscowym szpitalu to zobaczysz mlodych lebkow w lancuchach na girach i robotnych lapkach pod obstawa z banankiem na ryjkach bez cienia wstydu wchodzacych tam w pierwszej kolejnosci,a tobie beda dwa razy ubezpieczenie sprawdzac.Place podatki ubezpieczenia jestem prawowitym obywatelem a w szpitalu za tv place 2 zl.za pol godziny ogladania,kiedy przestepcy maja to za darmo.Poza tym gostek mial do tej pory kuratorow ktorzy z pieniedzy podatnikow czyli moich jak i twoich sa utrzymywani by zajmowac sie takimi szumowinami.Wiec kolego jak sam widzisz predzej czy pozniej to my spoleczenstwo na takich robimy-mysle ze kiedys to zrozumiesz:-)

....
8 lat temu

” stary golf ” tak ale z czego miałby to zapłacić ??

kryminal
8 lat temu

Gdybys wiedzial o jakiego mlodego kryminala z jaskolek chodzi to bys sie nie dziwil,rozboje kradzierze i narkotyki to jego codziennosc od ll gimby,bezmuzg z ohp przyszly kryminalista utrzymywany za nasze pieniadze,dla takich kamieniolomy pownni otworzyc.

heh
8 lat temu

gdyby to było porsche, jakieś porządne nowe bmw, mercedes, audi albo jakiś inny samochód z naszej epoki to bym zrozumiał… ale starym golfem?!

5
0
Napisz co o tym sądziszx