OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skonfiskowano 340 porcji narkotyków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. zatrzymali na początku maja br. 5 mężczyzn. Usłyszeli oni zarzuty posiadania, udzielania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Przestępstwa, których się dopuścili zagrożone są karą więzienia nawet do 12 lat.

+

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie miejscowego środowiska przestępczego w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły im na ustalenie 21-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który zajmował się handlem narkotykami.

Mężczyzna został zatrzymany na początku maja tego roku podczas policyjnej akcji, w chwili gdy przewoził zakupione wcześniej narkotyki. Kryminalni znaleźli w jego samochodzie prawie 160 gramów amfetaminy i marihuany. Następne zakazane środki, policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania 21-letniego mężczyzny. Tym razem w ich ręce wpadło ponad 90 gramów marihuany.

Kolejne godziny śledztwa doprowadziły policjantów do województwa dolnośląskiego. Tu, w jednej z miejscowości, ostrowscy policjanci zatrzymali 34-letniego dilera narkotykowego, zabezpieczając jednocześnie kilkadziesiąt porcji amfetaminy i marihuany. Wkrótce do policyjnego aresztu trafiły kolejne trzy osoby, mieszkańcy powiatu ostrowskiego w wieku od 20 do 42 lat.

W sumie w czasie całej akcji policjanci udaremnili wprowadzenie na rynek prawie 340 porcji amfetaminy i marihuany. Zabezpieczyli również wagi elektroniczne, służące do porcjowania narkotyków. W sprawie postawionych zostało łącznie 13 zarzutów. 34-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet 12 lat więzienia. Pozostali mężczyźni będą odpowiadać za posiadanie i udzielanie środków odurzających.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x