Policja: „Stój bo strzelam!”

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem, która miała miejsce w nocy z środy na czwartek. Złodziej trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 10 lat więzienia.

+

Włamanie miało miejsce w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Raszkowskiej. Złodziej pod osłoną nocy wszedł do pomieszczeń gospodarczych, skąd skradł elektronarzędzia w postaci wiertarek i pił o łącznej wartości ponad 550 złotych. Jeszcze tej samej nocy złodziej powrócił w to miejsce ponownie, gdyż nie wszystko zdołał za pierwszym razem wynieść. Tym razem jednak został zauważony, lecz udało mu się zbiec.

Sprawą zajęli się ostrowscy kryminalni. Zebrane informacje już po kilku godzinach pozwoliły im na zatrzymanie włamywacza. Okazał się nim 19-letni ostrowianin. Chłopak był już notowany za podobne przestępstwa. Dzisiaj usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem i usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Natomiast dziś około godz. 4:00 nad ranem policjanci zatrzymali, w wyniku pościgu, sprawcę włamania do kiosku znajdującego się na „zieleniaku” przy ul. Konopnickiej w Ostrowie Wlkp.  Sprawca 29-lat mieszkaniec Ostrowa Wlkp. Notowany za podobne przestępstwa. Policja poszukuje drugiego sprawcy, który zbiegł z miejsca włamania. Jak zrelacjonował nam jeden z pobliskich mieszkańców: policjanci przy zatrzymaniu krzyknęli: „Stój bo strzelam!”. Po chwili mężczyznę wsadzono do radiowozu,

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
10 lat temu

Nie lubię policjantów, zwykle są to skrzywione psychicznie palanty, ale sama ta służba jest oczywiście niezbędna! I takie zachowanie to mi się podoba. Jak w Ameryce. I gagatek przymknięty. No ale częściej się zajmują łapaniem kierowców po piwie albo rowerzystów po dwóch.

luk
10 lat temu

BRAWO dla Gliniarzy!!!
Tępić złodziejaszków i bandytów!

2
0
Napisz co o tym sądziszx