Były prezydent A. Kwaśniewski w Ostrowie Wlkp. – felieton

 Zgrany duet o wątpliwej reputacji zawitał w poniedziałkowe popołudnie do Ostrowa Wlkp. Któż bowiem nie zna Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego prezydenta słynącego z choroby filipińskiej lub jak kto woli innej niedyspozycji przypominającej stan po spożyciu alkoholu. Wraz z nim przed ratuszem promował się Marek Siwiec – ten sam, który 17-lat temu jawnie kpił z papieża Jana Pawła II. Dziś liczyli na obecność przedstawicieli ostrowskich mediów. Poza naszą redakcją zjawiły się jeszcze raptem dwie. To pokazuje, że ranga obydwóch panów jest zbliżona do poziomu bruku położonego przed ostrowskim ratuszem.

Na dzień dobry dwie panie terenową Hondą wjechały na ostrowski Rynek. Przypomnijmy, że nie mogą tego czynić pojazdy bez stosownych uprawnień. Co by nie mówić o naszej Straży Miejskiej, w tej sytuacji zachowali zimną krew i doprowadzili do natychmiastowego usunięcia pojazdu sprzed ratusza. Plus dla nich.

kwasniewski-straz-miejska

Na słowa uznania zasługuje młodzież, która tego dnia przeprowadzała promocję akcji „przytulania się” (najmilsze miasto w Polsce). Młodzi ludzie od razu wiedzieli, że do takich osób nie warto się przytulać. Jeden z mieszkańców przypatrujący się całej akcji z pobliskiej ławeczki skwitował krótko: „dlaczego największy oszust Polski w ogóle tu chodzi?”.

kwasniewski-przytulanie

+

Państwo redaktorzy pytali polityków m.in. o to co sądzą o występie Conchity Kiełbasy – bardzo interesująca tematyka zastępcza, z pewnością mająca wpływ na nasz wybór przy urnach w wyborach do europarlamentu. Po chwili redaktor Jarosław Wardawy zasugerował, żeby skompromitowani panowie usiedli przy zacnym obywatelu Ostrowa Wlkp. Stefanie Rowińskim. Po sweetfotce do gazety i miłym ujęciu do kamery, panowie się oddalili.

kwasniewski-rowinski

Zostawili jednak zgrzewkę wody „Siwcowianki”. Najpierw pani redaktor z kablówki przygarnęła buteleczkę. A co, jak dają to się bierze, prawda? Czekając aż odjedzie samochód telewizji, myślałem jakie to będzie ujęcie z zaśmieconym przez zgrzewkę butelek Rynkiem. Jakież było moje zdziwienie gdy po odjechaniu białego wozu zgrzewki już nie było. Zdążyłem jeszcze zapytać pracownika tejże redakcji o to, co się stało z butelkami. Odpowiedział, że operatorzy też pić muszą. Dlatego zwracam się tutaj z apelem do szefostwa tej stacji, a zwłaszcza pana Marcina Okroja – bardzo proszę zadbać o swoich pracowników, którzy w tak ciepły dzień nie mieli zapewnionej wody do picia.

 

CZYTAJ  Marlena Maląg: Dobro rodzin wyznacza kierunek naszych działań

Kampania trwa nadal.  Czy ostrowianie są już przekonani na kogo oddadzą swój głos i komu podarują super wynagrodzenie w Europarlamencie?

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kit
8 lat temu

Filipińczyk i siwiec przez małe s – To WIELKI GNIOT NASZEGO KRAJU !!!

Duch
8 lat temu

Aż dziw bierze, że metalowa postać Stefana Rowińskiego nie ożyła i im do dupy nie dokopała.

Darek
8 lat temu

Zgadzam się z przedmówcą – TYLKO Janusz Korwin Mikke – dajcie mu szansę – zobaczycie co się będzie działo:)

Hermenegilda Kociubińska-Dupa
8 lat temu

Jak qźwa można być lekarzem i popierać SLD? Przecież to niemożliwe, żeby imię nadane przez rodziców (Vanessa) tak zduraczyło jej właścicielkę.

kefir
odpowiada  Hermenegilda Kociubińska-Dupa
8 lat temu

Imię ma faktycznie durne:) ale to nie jej wina. Wiekowo jest już słuszna, i aż dziwne że tak to obmyślili. Myślałem, że dopiero niedawno zrobiła się moda w kręgach marginesu społecznego na Janetty, Kevinów, Vanessy itd. W każdym razie to nie jej wina. Natomiast kumplowanie się z czerwonymi pijawkami chluby faktycznie nie przynosi.

Antek Pyra
8 lat temu

@zazenowany. Ja też jestem zażenowany twoją polityczną naiwnością. Jak myślisz, kto został dopuszczony przez komunistów do obrad okrągłego stołu? Nie wydaje ci się, że ci którzy byli kolaborantami czerwonych i podzielili się z nimi władzą? Dlaczego Michnik mówił o Jaruzelskim, że jest człowiekiem honoru, a Ericha Honeckera wydalono z Niemiec? Dlaczego żaden komunista z NRD nie został prezydentem Niemiec, a u nas Kwaśniewski był nim dwie kadencje? Dopiero teraz rozumiem historię Polski która wiecznie była pod zaborami. Głupi naród i nic więcej. Wstydzę się, że jestem Polakiem.

Przytulamy Ostrów
8 lat temu

Małe sprostowanie młodzież nie przytulila prezydenta tylko dlatego iż nie chciała przeszkadzać w wywiadzie.

Bogdan
8 lat temu

Czy na wykładzie w Kaliszu Kwaśniewski też był trzeźwy tak jak na tym wykładzie?
http://www.youtube.com/watch?v=4UEoRN9asdw

Bogdan
8 lat temu

Co na „wykładzie” w Kaliszu mówił teraz o Rosji złotousty Kwaśniewski. Czy nadal podtrzymuje to co mówił na wcześniejszym „wykładzie” i czy był trzeźwy?
http://www.youtube.com/watch?v=4UEoRN9asdw

Blablabla
8 lat temu

Stefan Rowiński również nie był z tego zadowolony. Skomentował to na swojej stronie na FB 😀

xyz
8 lat temu

I co.Za komuny nie było nic ale była robota i wszyscy sie szanowali a tera masz wszystko nie ma roboty i nikt nikogo nie szanuje.

kefir
odpowiada  xyz
8 lat temu

I kto miał możliwość spierdalał do NRF:) Przyznaję, że w niektórych aspektach komuszyzm w wydaniu PRL miał pewne plusy których nie ma komuszyzm obecny, ale generalnie oba ustroje są do d. Choć lepiej czuję się jednak w obecnym, co nie znaczy że on dobrze funkcjonuje. Magister od bolącej goleni i ten drugi krętacz powinni w innych miejscach teraz przebywać, kraj wyglądałby inaczej, no ale cóż… Okrągły stół.

mcj
odpowiada  kefir
8 lat temu

Wtedy kto miał możliwość uciekał do RFNu, a teraz dla odmiany kto ma możliwość wieje gdzie się da: Anglia, Niemcy, Benelux. Polska w żadnym systemie nie funkcjonuje dobrze, więc po co porównania 'lepiej teraz czy za komuny’?

15
0
Napisz co o tym sądziszx