W czasie awantury uszkodził twarz

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zatrzymali sprawcę awantury w jednym z miejscowych lokali. Mężczyzna w wyniku nieporozumień  kilkakrotnie uderzył w 37-latka, który doznał obrażeń twarzy. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 5 lat więzienia.

Nadmierna ilość wypitego alkoholu, powoduje u niektórych niekontrolowany wybuch agresji i szukanie powodów do zaczepki. Z reguły takie sytuacje kończą się awanturą, w czasie której nierzadko dochodzi do rękoczynów.

Podobnie było w tym przypadku. Pomiędzy klientami jednego z ostrowskich lokali doszło do nieporozumień. Swoje zrobił też wypity wcześniej alkohol. Mężczyźni od słów przeszli do rękoczynów, co dla jednego z nich zakończyło się pobytem na szpitalnym oddziale, z urazem twarzy.

Kilka godzin później, policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, któremu za uszkodzenie ciała może teraz grozić nawet 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Miasto rozdaje mieszkania. Jest jeden haczyk
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
motylek
9 lat temu

Mam nadzieje, że będzie siedział za to co zrobił.Karę musi ponieśc i to surową, żeby nigdy więcej nikomu się krzywda nie stała tak ja mojemu koledze którego pobił.

kssg
9 lat temu

powinni bandytę odpowiednio ukarac!!!!!!!zero tolerancji dla bandytyzmu!!!!!!!brawo ostrowska Policjo

2
0
Napisz co o tym sądziszx