Okradli automaty do gier

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Komisariatu w Nowych Skalmierzycach zatrzymali dwóch włamywaczy, którzy okradli automaty do gier. Sprawcy skradli około 2 tysięcy złotych. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

+

Włamanie miało miejsce w minioną środę w Nowych Skalmierzycach. Dwóch mężczyzn grało wcześniej na automatach do gier, ale niestety wygrana nie padła. Wówczas postanowili sami wypłacić nagrodę i usiłowali włamać się do kasety z pieniędzmi. Próba ta zakończyła się jednak niepowodzeniem, lecz mężczyźni nie odpuścili.

Po kilkunastu minutach powrócili do pomieszczenia z automatami. Tym razem byli już wyposażeni w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu skradli około 2 tysięcy złotych. Za te pieniądze zakupili alkohol oraz artykuły spożywcze i przystąpili do „świętowania wygranej”.

Zaledwie kilkadziesiąt minut później, biesiadę przerwali policjanci z Nowych Skalmierzyc. Mężczyźni nie kryli swojego zdziwienia nagłą wizytą policjantów i ten dzień zakończyli w policyjnym areszcie.

Zatrzymani sprawcy to mieszkańcy gminy Nowe Skalmierzyce w wieku 48 i 51 lat. Byli już znani miejscowym policjantom, dopuszczając się podobnych przestępstw. Policjanci ponadto ustalili, że w grudniu 2013 r. mężczyźni ci skradli z terenu jednej z posesji na terenie gminy Nowe Skalmierzyce, różnego rodzaju elektronarzędzia. Część skradzionego mienia został odzyskana.

Za dokonanie tych przestępstw grozi im do 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx