Święta krowa Rafał Żelanowski?

Nasi widzowie są czujni i bacznie obserwują ulice powiatu ostrowskiego. 3 maja przy ulicy Sądowej radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Rafał Żelanowski zaparkował tak, że spokojnie zasłużył na „karnego k**asa”. Tym razem jednak spotka go publiczna chłosta w postaci  upublicznienia jego niecnego występku drogowego. Rafał Żelanowski w godzinach popołudniowych zaparkował w miejscu, które całkowicie utrudnia widoczność kierowcom jadącym ulicą Ledóchowskiego w stronę ul. Gimnazjalnej. Ale po co przejmować się bezpieczeństwem na ulicach. Najważniejsze, że pan radny mógł bliziutko zaparkować i złożyć kwiaty pod pomnikiem kard. Ledóchowskiego.

Miejsce, które zajął radny Żelanowski zostało skutecznie przez naszą redakcję oczyszczone. Obecnie nie parkuje tam nawet policja, chyba że włączą sygnalizację świetlną. Normalnością jest, że kierowca radiowozu wysadza policjanta, który dostarcza dokumenty do budynku sądu, w tym momencie kierowca robi rundkę Ledóchowskiego/Powstańców Wielkopolskich/Kaliska i powraca na ulicę Sądową odebrać partnera.

Widz, który dostarczył nam zdjęcie retorycznie pytał się: „Wstyd Panie radny Żelanowski! Pan reprezentuje naszych mieszkańców i jaki przykład Pan daje?”.

Aktualizacja. Samochód Mazda, którym często jeździ Rafał Żelanowski nadal stał w niedozwolonym miejscu. W między czasie dotarł patrol ruchu drogowego, który wystawił wezwanie celem ukarania za popełnione wykroczenie, a na deser ktoś przykleił naklejkę „karny Łoś”.


Jeżeli widzicie niecodzienne sytuacje, róbcie zdjęcia i podsyłajcie nam MMSy pod numer 698-84-55-33 lub mailem [email protected]

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mark
3 lat temu

lekarz pożal sie boże a wydaje mu sie ze jest geniuszem psychiatri pozdrawiam uzalezniony od signopamu po zażyciu kilku tabletek tak szeroką ma wiedze

marek
3 lat temu

taki z niego kierowca jak psychjatra geniusz psychjatrii a tak naprawde to dno i tyle

mirek
5 lat temu

POrażka , peowski lekarz z swojego ,,ukochanego” Ostrowa Wielkopolskiego pracujący jako ordynator w Kaliszu , niech Pan doktor się zdecyduje , polityka czy leczenie? No wiadomo Ostrów trzyma z POwskim Poznaniem , leczy Pan biednych ludzi na rentach , emeryturach itp którzy w życiu by nie zagłosowali na PO bo Pis jest prospołeczny , można wiele wymieniać hipokryckich zdań o Panu.. Pozdrawiam , tak ten antyspoleczny pacjent szpitala na przelomie lipca i sierpnia z 2015 r. i ,,dziekuję serdecznie za opinię , tylko dlaczego 2 lata mijają a ja mam zaburzenia schizoafektywne tak że pod odstawieniu xanaxyu w 5 tyg. co jest absurdem nie moge dojsc do siebie ? pozdrawiam I będę odradzał w internecie jak się da całą klikę z Toruńskiej , wolność słowa w końcu obowiązuje , rozumie Pan? PO.lubi wolność słowa w koncu.

Arek
5 lat temu

KTORY TO Raz?

Arek
5 lat temu

Wstyd!

Marcin
7 lat temu

na środku przedniej szyby tego łosia trzeba było przykleić

mirosław
7 lat temu

W tamtym rejonie jest więcej powierzchni wyłączonych i codziennie wiele aut na nich parkuje… bądźmy więc sprawiedliwi i kopmy równo !!

Olek
7 lat temu

Takie zidiociałe chamy jak żeatyna sa władzy potrzebne. Ten prostak nie ma zadnych skrupułów.Takie coś pracuje w szpitalu! Skandal!

007
7 lat temu

ten Zelatyna, to tak wyglada, ze pacjentow odstrasza 🙂 a co do fachowosci ,to PROPONUJE leczyc sie w miastach AKADEMICKICH , nie w Ostrowie, bo zwariowac mozna ,z pewnoscia 🙂

alex
8 lat temu

wielkie panisko doktorek ,że szkoda gadać

32
0
Napisz co o tym sądziszx